baza z odzywką

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
adela
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2020, 1:09

baza z odzywką

Post autor: adela »

Znalazłam ostatnio coś fajnego: baza hybrydowa z odżywką - super działa. Moje paznokcie nigdy nie były tak ładne i mocne jak po używaniu tej bazy. Bardzo polecam. Znajdziecie ją w Victoria Vynn.
daria wróbel

Re: baza z odzywką

Post autor: daria wróbel »

Niestety mam tę słabośc i obgryzam paznokcie, a na ślub chciałam by wyglądały estatycznie. Robiliśmy też zdjęcia dłoni, obrączek - to pamiątka na lata, nie chciałam, by widać było moje zaniedbane paznokcie. Zrobiłam wtedy manicure u https://fajnepaznokcie.pl/cennik-paznokci/, wyszły bardzo naturalnie i sa naprawdę trwałe. Polecam ten salon.
ela994

Re: baza z odzywką

Post autor: ela994 »

daria wróbel pisze: ↑31 paź 2021, 23:04 Niestety mam tę słabośc i obgryzam paznokcie, a na ślub chciałam by wyglądały estatycznie. Robiliśmy też zdjęcia dłoni, obrączek - to pamiątka na lata, nie chciałam, by widać było moje zaniedbane paznokcie. Zrobiłam wtedy manicure u , wyszły bardzo naturalnie i sa naprawdę trwałe. Polecam ten salon.
Odżywka Eveline Care & colour 6w1, systematyczność, dobre podejście do tej pielęgnacji i macie rewelacyjne paznokcie. Powinien pojawić się błysk, paznokieć będzie twardy, całkowicie zniknie temat jego łamania się. I wtedy paznokcie będą Was w 100% zadowalały.

Obrazek
komiśka12

Re: Sport a odzież

Post autor: komiśka12 »

daria wróbel pisze: ↑31 paź 2021, 23:04 Niestety mam tę słabośc i obgryzam paznokcie, a na ślub chciałam by wyglądały estatycznie. Robiliśmy też zdjęcia dłoni, obrączek - to pamiątka na lata, nie chciałam, by widać było moje zaniedbane paznokcie. Zrobiłam wtedy manicure u https://fajnepaznokcie.pl/cennik-paznokci/, wyszły bardzo naturalnie i sa naprawdę trwałe. Polecam ten salon.
Miałam identyczną sytuację, na szczęście wszystko się wyjaśniło.
-
Aborcja za granicą - Nasza strona jest przeznaczona dla kobiet które z różnych powodów życiowych podjęły już decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Naszym celem jest pomoc kobietom w wyborze jak najbardziej bezpiecznej metody zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. Serwis tworzymy we współpracy z organizacją non-profit Kobiety dla Kobiet.

jod
ODPOWIEDZ