Usługi przeprowadzek

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Tegomir1988
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 20:58

Usługi przeprowadzek

Post autor: Tegomir1988 »

Witam forumowicze. Ciekawi mnie czy zdecydowaliście się kiedyś skorzystać z usług jakiejś firmy zajmującej się przeprowadzkami, bo sam się nad tym zastanawiam. W zasadzie interesuje mnie przeprowadzka ekonomiczna czyli tylko przewiezienie zapakowanych już mebli z miejsca na miejsce. Polecicie mi kogoś konkretnego czy to nie ma większego znaczenia? Rady by się przydały ;)
Piniuś

Re: Usługi przeprowadzek

Post autor: Piniuś »

Zobacz sobie na stronę Przeprowadzki Warszawskie. Firma ma swoją siedzibę na ulicy broniewskiego. Jak dla mnie to jedna z lepiej radzących sobie firm przeprowadzkowych w Warszawie. I co wazne mają naprawde dobre ceny, nie są wygórowane mimo tak wysokiej jakości usług. Zresztą wstępny cennik masz na stronie. Chociaż radze zadzwonić i pogadać z Panem Tomkiem, bo firma jest bardzo elastyczna. Działają na różnych polach. Mnie przeprowadzali w ostatnim czasie do nowego domu. Przywieźli swoje kartony i folię bąbelkową. Wszystko trwało raptem 3godzinki
Awatar użytkownika
liliana-67
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 18:54

Re: Usługi przeprowadzek

Post autor: liliana-67 »

Jeśli chodzi o przeprowadzki, to ja zastanawiałam się jak spakować się na tyle wygodnie, żeby wszystko łatwo znaleźć, ale żeby nie było też problemu z przewiezieniem rzeczy. Znalazłam takie kartony: https://strefapakowania24.pl/ które naprawdę ułatwiły mi przeprowadzkę. solidne, trwałe, spokojnie można je było wykorzystać po raz drugi do czegoś innego. Jestem z nich zadowolona.
rentta

Re: Usługi przeprowadzek

Post autor: rentta »

Czy mieszkasz w Białymstoku lub w okolicy? Zachęcam do sprawdzenia oferty firmy Topmaster https://topmaster.com.pl/ . Mają oni długoletnie doświadczenie w branży przeprowadzek, transportu krajowego i międzynarodowego. Doświadczeni pracownicy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
koralowa

Re: Usługi przeprowadzek

Post autor: koralowa »

Zawsze możesz sobie zamówić też taxi bagażowe bo to najtańsza opcja jeśli chodzi o przeprowadzki. To usługa skierowana do tych którzy mają najmniejszy budżet i chcą zaoszczędzić na kosztach przeprowadzki
ODPOWIEDZ