tatuaże w Poznaniu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Filty
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:17

tatuaże w Poznaniu

Post autor: Filty »

Gdzie robią najlepsze tatuaże w Poznaniu? Orientuje się ktoś? Byłbym naprawdę wdzięczny jakby ktoś z Was polecił mi jakieś dobre studio. Hm..??? A w ogóle macie tatuaże? Podobają się Wam?
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: inkka »

Tego konkretnego studia tatuażu nie znam bo mieszkam w Warszawie i tatuaże robię tu, w studiu Jah Love Tattoo :) W ekipie pracuje kilka osób ale ja najczęściej chodzę do Huberta https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226 . Robi zarówno kolorowe jak i czarno-białe dziarki, ma plastyczne wykształcenie. Wszystko na wysokim poziomie!
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: marina_t »

inkka jah love tattoo rzeczywiście jest spoko. Indywidualne podejście do każdego klienta, dobre ceny. Czasem trzeba się nieco uzbroić w cierpliwość i poczekać na wolny termin ale warto :)
Awatar użytkownika
daizy
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:39

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: daizy »

Niespecjalnie mam tutaj jakąś wiedzę. Niestety nic Ci nie podpowiem.
Jeśli dostaniesz jakieś imię, przyjmij je, uczyń swoim, a wtedy już nigdy cię nim nie zranią.
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: elbaa »

no to widzę, że nie będę oryginalna jak też polecę Jah Love z Wawy :) najlepsze studio tattoo w jakim byłam :) Fajni ludzie, super atmosfera. Sympatycznie, prawie bezboleśnie, precyzyjnie. Nic dodać, nic ująć :)
Awatar użytkownika
BeataBeata41
Posty: 39
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:13

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: BeataBeata41 »

Ja własnie szukam dobrego salonu w Warszawie ...
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: zorza »

Też myślałam o tatuażu, ale moja cukrzyca to na razie troszkę wyklucza. Mam jednak nadzieję, że wy wiecie czym smarować tatuaż po zagojeniu ? Bo jednak nie jest to tak, że samo się zagoi i będzie dobrze. Trzeba skórze troszkę dopomóc. Bo to jednak nie jest naturalna rana, a rana z dodatkowym środkiem - atramentem.
Awatar użytkownika
Elka88
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:49

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: Elka88 »

Nie zapominajcie jeszcze o odpowiednich kosmetykach bez parabenów. Polecam bardzo zajrzeć tutaj https://loveink.pl Ja mam stąd bardzo fajne kosmetyki jak masło czy tattoo oil.
Awatar użytkownika
jumiko
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2020, 13:27

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: jumiko »

Zanim się zdecydujemy na tatuaż na pewno trzeba przemyśleć, jaki chce się mieć wzór czy jaki inny projekt tatuażu. I wiadomo, że musi go wykonać profesjonalny tatuażysta. Lepiej sprawdzić opinie link o tatuażystach w okolicy i wtedy zrobić tatuaż.
zińka

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: zińka »

ja też bardzo dobrze znam Jah Love Tattoo ale nie pod kątem tatuaży tylko piercingu :) Chodzę do Ani od dawna, to właśnie ona przekłuwała moje uszy, pępek i język :) bardzo profesjonalna, precyzyjna a na dodatek sympatyczna :)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że po pierwsze musi to być przemyślana decyzja... bo jej skutki są wieloletnie. Zastanowić się trzeba nad tym co chcemy mieć na ramieniu czy łydce... by później się nie wstydzić. Równie ważną kwestią jak wybór samego tatuażu i jego wykonanie jest pielęgnacja tatuażu .Pamiętaj, że cały proces gojenia trwa do kilku tygodni, a jeśli przebiega niewłaściwie może skutkować stanem zapalnym skóry. Aby do tego nie dopuścić, pamiętaj o odpowiedniej higienie i stosuj octenicare przez 3-4 tygodnie od wykonania tatuażu, by móc cieszyć się 
nim jak najdłużej.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: xerxes »

Po dobry tatuaż to warto jechać do innego miasta a nawet kraju. Ja jeździłem sporo razy do Warszawy do Art Force https://artforce.pl/ bo tam moim zdaniem mają najlepszych tatuatorów, szczególnie polecam Artura, mega mistrz :) Mam trzy tatuaże od nich i to są zdecydowanie najlepsze moje tatuaże.
eliśka

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: eliśka »

ja tez znam to studio jah love tattoo ale nie ze względu na tatuaże ( nie mam jeszcze ani jednego) ale ze względu na piercing, który robię tu regularnie u Ani - to też specjalistka w swoim fachu :)

niedoczynności tarczycy
bókko

Re: tatuaże w Poznaniu

Post autor: bókko »

Wszędzie można zrobić sobie tatuaż tylko jak najbardziej warto poszukać dobrego tatuażysty, żeby mieć pewność, że nasz tatuaż będzie świetnie wykonany i pozostanie idealny przez cały czas. W Szczecinie tutaj https://www.skytattoo.net można wykonać tatuaż.
ODPOWIEDZ