Strony o zakładach bukmacherskich

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
igor_61

Strony o zakładach bukmacherskich

Post autor: igor_61 »

Witam. Znacie jakieś ciekawe strony poświęcone zakładom bukmacherskim? Takie, z których można dowiedzieć się jak skutecznie obstawiać, czego unikać itp. Szukam czegoś w rodzaju poradnika ;)
Awatar użytkownika
bozimir-69

Re: Strony o zakładach bukmacherskich

Post autor: bozimir-69 »

Mogę polecić surebety.pl, bo sam korzystałem z tej strony. Znajdziesz tam przede wszystkim sporo teorii, strategii, ale też recenzje najpopularniejszych bukmacherów. Bardzo przydatne wiedza, jeśli chcesz rozpocząć przygodę z graniem, ale boisz się ryzykować ;)
Awatar użytkownika
balecki

Post autor: balecki »

Samych stron traktujących u bukmacherach jest moim zdaniem całkiem sporo, jednak każdy z nas jeśli chce grać musi posiadać konto u bukmachera. Ja zdecydowałem się na założenie konta u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i bardzo lubię od czasu do czasu sobie po prostu obstawić wynik meczu.
Awatar użytkownika
xROMANUSx

Post autor: xROMANUSx »

Zawsze zastanawiałem się czym kierują się ludzie, którzy postanawiają obstawiać różne zakłady bukmacherskie. Przecież szansa, że się wygra jest naprawdę znikoma.

___
Zaświadczenie o niekaralności
ODPOWIEDZ