Spotkanie po latach

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Żelek

Spotkanie po latach

Post autor: Żelek »

Cześć ;) Chcemy zorganizować spotkanie klasowe i zastanawiamy się nad wyborem miejsca. Wiem, że miasto Warszawa ma do zaoferowania wiele ciekawych restauracji ale najbardziej chyba w oko wpadła mi restauracja u Wieniawy oferująca kuchnię polską. Wydaje mi się, że takie smaki będą odpowiadać każdemu, co sądzicie?
hipcioś

Re: Spotkanie po latach

Post autor: hipcioś »

Oj takie spotkanie po latach to musi być zorganizowane w jakimś fajnym miejscu. Dlatego też szukałam dobrej i polecanej restauracji w Warszawie. I tak też między innymi dowiedziałam się, że Restauracja Akademia to jest wyjątkowe miejsce w którym to liczy się tradycja. I to oczywiście przekłada się także na jedzenie. Do tego znajdziemy tutaj dość szeroki wybór w winach. Także tam na pewno zorganizuję nasze spotkanie.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Spotkanie po latach

Post autor: uperle »

Jeśli pochodzicie z Krakowa, to w restauracji http://www.karczmamaciejowka.pl/ wykonują super imprezy okolicznościowe, myślę, że to będzie odpowiednie miejsce na takie spotkanie po latach. Według mnie lokal jest odpowiedni i posiada dużą ilość miejsc, natomiast jeśli chodzi o jedzenie to jest przepyszne.
ODPOWIEDZ