Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
MaciejReski
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:23

Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: MaciejReski »

Hej :)
Gdzie zamawiacie dobre sushi w Warszawie? Macie może sprawdzone lokale sushi, gdzie trafię na fajne propozycje i to nie tylko klasyczne, ale może jakieś ich smaczne propozycje. Z góry dziękuję za każdą z podpowiedzi!
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: ArekWicz »

Ja mogę zaproponować Wam do sprawdzenia Sushi World, bardzo smaczne sushi. Do tego bogate menu i świeże produkty, jak mam okazję to z chęcią zamawiam coś nowego i jak na razie najbardziej smakują mi rolki Big Sapporo.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: Qubis77 »

Super lokal :) Podrzucam od razu link do strony https://sushiworld.pl/ gdzie sprawdzicie sobie ich menu. Koniecznie sprawdź Volcano Roll i opcje z kategorii rolki indywidualne. Na pewno Was zaskoczą!
Awatar użytkownika
RafałIl
Posty: 58
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:21

Re: Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: RafałIl »

To będę musiał sobie sprawdzić, bo u nich jeszcze nie jadłem. A zawsze jak tylko zajrzę do tematu z jedzeniem to jestem głodny, może sobie i dziś coś od nich zamówię. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MaciejReski
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:23

Re: Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: MaciejReski »

Ogromne dzięki za podpowiedzi! No to dziś sobie na lunch sprawdzę co tam mają w Sushi World i przede wszystkim, czy jest tak smacznie jak piszecie :)
danka_woźniak90

Re: Smaczne i świeże Sushi - Warszawa

Post autor: danka_woźniak90 »

A co sądzicie o sushi kupowanym w sklepie? Ja znalazłam świetne produkty od https://sushifoodfactor.pl/my-i-innowacje/ - mają przepyszne sushi przygotowane z najlepszych skladników! Musicie przetestować, w sklepach szukajcie pudełek z nazwą Sushi 4 You. Gwarantuję Wam wspaniałe doznania smakowe, takie sushi to świetna alternatywa dla osób, które kochają ten rodzaj jedzenia, a nie chcą często zamawiać z restauracji:)
ODPOWIEDZ