Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Lipoń

Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Lipoń »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, jak odpowiednio zarządzać firmą transportową i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o ograniczanie wydatków, kontrolę nad pracownikami, pozyskiwanie kolejnych zleceń itd. Macie jakiś system na który warto tutaj zwrócić uwagę?
Ludoń

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Ludoń »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali skutecznego rozwiązania w radzeniu sobie z problemami związanymi z zarządzaniem flotą samochodów w firmie to jak najbardziej tutaj mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez system Flotman https://www.flotman.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi technicznej, możliwości kontroli zużycia paliwa, stanu technicznego i też jednocześnie możliwości integracji z największymi giełdami zleceń TimoCom i Trans24 żeby w pełni wykorzystywać przestrzeń załadunkową.
SzymonOś

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: SzymonOś »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie Flotman, przede wszystkim jest to system który naprawdę dobrze działa i co najważniejsze pozwala na pełną kontrolę nad zużyciem paliwa, stanu technicznego, czy również zabezpieczenia strefy załadunkowej wraz z integracjami giełd zleceń dla wykorzystania pełne strefy załadunkowej i podnosząc przy tym rentowność zleceń.
Cołek

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Cołek »

Bardzo dobry temat i tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że jednak kluczowe jest odpowiednie zarządzanie flota samochodów na co dzień, żebyście mogli realnie zwiększać efektywność i docierać do coraz większego grona klientów tym samym rozwijając swój biznes. Mam nadzieję, że trochę temat nam się rozwinie.

pepsyna sprzedaż
Dyloń

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Dyloń »

Tutaj myślę, że można się zgodzić z wypowiedziami poprzedników. Przede wszystkim jeżeli szukacie skutecznych propozycji w zakresie radzenia sobie z problemami w zakresie transportu to warto własnie wykorzystać system flotman który daje spore możliwości, biznes się może skutecznie i stabilnie rozwijać.

black red white kuchnie cena
FilipEś

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: FilipEś »

Odnośnie transportu i rozwiązań pozwalających na rozwój biznesu to Flotman jak najbardziej daje spore możliwości dla dużej floty nad którą ciężko utrzymać odpowiednią kontrolę i jednak należy stawiać na wsparcie ze strony technologii które też się rozwija. Duży plus za to że jednak za jego pomocą można kontrolować zużycie paliwa, pracę kierowców ale jednocześnie np. odczytywać dane z tachografu :)
Frełek

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Frełek »

No widać, że daje to coraz lepsze możliwości i muszę przyznać że naprawdę jeżeli chodzi o skuteczność zarządzania flota samochodów w firmie gdzie jednak wymaga to dużej uwagi to uważam, że system do monitoringu gps może pomóc. Jednak liczy sie dokładność danych i ich zakres.
Foreń

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Foreń »

FilipEś pisze: ↑03 maja 2021, 17:35 Odnośnie transportu i rozwiązań pozwalających na rozwój biznesu to Flotman jak najbardziej daje spore możliwości dla dużej floty nad którą ciężko utrzymać odpowiednią kontrolę i jednak należy stawiać na wsparcie ze strony technologii które też się rozwija. Duży plus za to że jednak za jego pomocą można kontrolować zużycie paliwa, pracę kierowców ale jednocześnie np. odczytywać dane z tachografu :)
Mam nadzieję, że w takim razie znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie i dajcie znać jak to dokładnie u Was wygląda i jakie aspekty udało się dopracować. Może jeszcze się temat rozwinie, bo jednak tego typu systemy do monitoringu GPS dają spore możliwości biznesowe dla firm transportowych, wynajmujących sprzęt budowlanych, czy samochody dla klientów. Łatwo mieć pełną kontrolę.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Iza »

A ile czasu zajęło Wam wyrobienie sobie licencji transportowej przewoźnika? Ja ostatnio czytałam o tym na stronie internetowej https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/. Jeśli ktoś z Was dopiero planuje otworzyć taką firmę transportową i interesuje go ten temat, to polecam zajrzeć ;)
Sełek

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: Sełek »

W przypadku kiedy będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej firmy wspierającej właśnie lepszą efektywność pracy i zarządzania swoją flotą to na pewno warto tutaj wymienić system Flotman który daje spore możliwości biznesowe, zarządzania flotą i co również ważne po po prostu poprawy możliwości pracy, która jednak ma duży wpływ na prowadzenie biznesu w tej branży
agiś04003

Re: Skuteczne zarządzanie firmą transportową?

Post autor: agiś04003 »

Trzeba bardzo uważać, jeśli chodzi o wrażliwe dane osobowe. Niestety bardzo wiele firm nie do końca przestrzega przepisów, czasem nieświadomie, ale trzeba znaleźć sobie wszystkie przepisy, zasady i warunki. Ja osobiście polecam taką opcję, jak dane w chmurze microsoft , więc śmiało możecie wybierać ciekawe rozwiązania.
ODPOWIEDZ