Sklep ze świecami zapłonowymi

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Protazy_81
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 22:33

Sklep ze świecami zapłonowymi

Post autor: Protazy_81 »

Znacie jakieś sklepy online ze świecami zapłonowymi inne niż swiece-zaplonowe.pl? Wydaje mi się, że ta oferta jest do przebicia pod względem cen, wyboru i jakości produktów. Też chwalicie sobie zakupy tam?
Awatar użytkownika
Wisław1971
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 8:52

Re: Sklep ze świecami zapłonowymi

Post autor: Wisław1971 »

Podoba mi się to, że w tym sklepie można dostać też cewki czy sondy lambda, a nie jedynie świece. Faktycznie ceny są nieporównywalne i z jakości też jestem w 100% zadowolony. Super sklep, nic tylko polecać.
Struś_Olaf01

Re: Sklep ze świecami zapłonowymi

Post autor: Struś_Olaf01 »

Protazy_81 pisze: ↑26 kwie 2021, 3:23 Znacie jakieś sklepy online ze świecami zapłonowymi inne niż swiece-zaplonowe.pl? Wydaje mi się, że ta oferta jest do przebicia pod względem cen, wyboru i jakości produktów. Też chwalicie sobie zakupy tam?
A jakie świece? Najlepsze są BRisk to je lepiej brać w expert auto https://www.expert.auto.pl/. Kupuję świece BRISK i bardzo sobie chwale - mega się sprawdzają. Silna iskra, więc jazda jest o wiele lepsza bo spalanie sie poprawilo, no i silnik na pełnej mocy.
ODPOWIEDZ