Skąd projekt domu?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Skąd projekt domu?

Post autor: rihanna »

Witam, tak jak w temacie -skąd projekt domu wziąć? Czy macie sprawdzone strony, gdzie można znaleźć różnorodne propozycje domów? Interesowałby mnie dom o wielkości 150 m2, najlepiej parterowy.
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: zoi77 »

Możesz sprawdzić sobie projekty oferowane przez pracownię MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . To co mogę od siebie dodatkowo dodać to, to że warto zwrócić uwagę na aktualne promocje. Bo często tam robią różne akcje promocyjne i wtedy można kupić o wiele taniej projekt.
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: rihanna »

Właśnie sprawdziłam twoją propozycję i naprawdę fajne ma projekty firm MG Projekt. Wcześniej nie słyszałam o nich i żałuje, znacznie wcześniej znalazłabym idealny projekt dla siebie. Po za tym te wszystkie fajne rabaty. U nich naprawdę opłaca się dokonać zakupu.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: Elisa »

Zobacz sobie co posiadają w ofercie takie serwisy jak np. Archon. Znajdziesz tu świetne projekty domów i jeżeli już mniej więcej wiesz co chcesz to tym łatwiej będzie znaleźć wymarzony projekt. Mają tu łatwe filtrowanie według kondygnacji, ilości pomieszczeń, metrażu itp. Powinniście spokojnie coś tu odpowiedniego znaleźć.
ODPOWIEDZ