Przesyłka kurierem

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
promyczek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:20

Przesyłka kurierem

Post autor: promyczek »

Mam rodzinę w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Tak fajnie się złożyło , że mamy także dzieci w podobnym wieku, dlatego też wymieniamy się ubraniami czy zabawkami bądź jak któraś z nas trafi na jakąś fajną okazję to wysyłamy do siebie paczki. Bywa tak , że są one pokaźnej wielkości. Na poczcie nie przyjmują zbyt wielkich przesyłek a poza tym z pocztą różnie bywa, a zależy nam na dogodnym wysyłaniu paczek, dobrze by było choćby przez internet. Poszukujemy takiego przewoźnika, który przewozi paczki z Polski do Anglii czy Niemiec i na odwrót. By paczka na pewno trafiła z rąk do rąk. Znacie może taką firmę kurierską??
Awatar użytkownika
haganka
Posty: 80
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:48

Re: Przesyłka kurierem

Post autor: haganka »

No obecnie firm kurierskich jest bardzo dużo, tak samo brokerów. Bardzo często, kiedy zwracasz uwagę jedynie na cennik firmy kurierskiej, musisz borykać się z wieloma problemami. Najgorsze, co może spotkać to paczka dostarczona w stanie nienadającym się do użytku. Nie mniej dokuczliwe jest też zagubienie paczki przez firmę kurierską. Dlatego zanim zdecydujesz się na kuriera, rozważ wszystkie możliwe aspekty.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Przesyłka kurierem

Post autor: Natalex »

Kiedy szukałam dla siebie odpowiedniej firmy kurierskiej i chciałam znaleźć najlepszą, to wydawało mi się, że oferty wszystkich przewoźników są bardzo podobne do siebie. Jednak po bliższym zapoznaniu się z warunkami usług wszystko już wyglądało trochę inaczej. Aby wybrać naprawdę rzetelnego i profesjonalnego spedytora należy wziąć pod uwagę różne rzeczy. Przede wszystkim jakość i komfort obsługi klienta, kolejno czas realizacji i na koniec cenę.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Przesyłka kurierem

Post autor: absola »

Chcesz wysłać paczkę za granicę? Skorzystaj z oferty tej firmy kurierskiej https://www.speedpack.com.pl/ W ramach tej usługi otrzymasz pakiet rozwiązań dodatkowych, np. deklarację wartości czy potwierdzenie odbioru. Pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka. Szczegółowe informacje dotyczące maksymalnych wymiarów i maksymalnej masy przesyłek nadawanych do danego państwa dostępne są na ich stronie, ich cennik się nie zmienia a to bardzo ważne, i jeszcze zwróć uwagę na to jak będziesz pakować.
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Przesyłka kurierem

Post autor: dualna »

Korzystam z usług DPD i jak do tej pory się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Przesyłka kurierem

Post autor: fikta »

Ja natomiast słyszałam, że bardzo dobrą ofertę ma kurier skierniewice https://www.spakuj-wyslij.pl . Można przesyłkę nadać w punkcie, ale też jest opcja zamówienia kuriera do domu. Na stronie można dokonać wyceny paczki, a także ją opłacić
ODPOWIEDZ