Pomysły na prezenty ślubne?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: maksik »

Co można podarować młodym z okazji ślubu? Możecie coś podpowiedzieć? Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-slubne są dostępne różne vouchery prezentowe na atrakcje dla dwojga jak lot balonem, czy skok ze spadochronem po kolację czy weekend w hotelu. Co myślicie o takiej formie prezentu?
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do FunkyMedia, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do FunkyMedia, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do FunkyMedia, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do FunkyMedia, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2022, 13:31 przez pogromcaolbrzyma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: mczay »

NA prezent ślubny warto podarować akcesoria kuchenne, sprzęt AGD. Tutaj https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-mamy macie fajne wyroby z tej kategorii, ja mojej mamie tam blender zamawiałem i była z niego zadowolona. Wybór mają duży, ceny dobre, warto zamówić, sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
Yho7hww
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 22:46

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: Yho7hww »

myślę,że pieniądze są najlepsze.
-
https://www.witadent.pl/
Awatar użytkownika
TadeuszKopal
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:57

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: TadeuszKopal »

Na prezent ślubny to najlepiej chyba kupić jakąś zastawę :)
Awatar użytkownika
misiowilk
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:36

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: misiowilk »

Ja uważam, że najlepiej to wręczyć kopertę, niech młodzi na nowej drodze zrobią sobie sami z tego najlepszy pożytek.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: orzech »

Jeśli chcesz zaskoczyć młodą parę to koniecznie poczytaj o Hype Me. Jest to strona internetowa, na której zamówisz życzenia dla pary młodej w postaci indywidualnego filmiku. Takie życzenia z pewnością zaskoczą nie tylko młodych, ale także wszystkich zgromadzonych gości.
Awatar użytkownika
maxinasa
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2019, 13:13

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: maxinasa »

o to ciekawy pomysł, zamawiałaś u kogoś tam życzenia, bo tak sobie luknęłam do tego to widziałam i aktorów i muzyków, w sumie pamiątka na całe życie
Awatar użytkownika
michka
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:08

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: michka »

Kasa dla państwa młodych chyba najbardziej się na start związku przydaje.
Awatar użytkownika
MotherOfWeb
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 9:28

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: MotherOfWeb »

Myślę, że najlepszym prezentem jest podpatrzeć co młodzi mają i czego im potrzeba :) idę na wesele za tydzień i wiem, że para ma drukarkę, ale potrzebne im są nowe tonery do drukarek laserowych samsung, także problem z głowy :D tonery będą zamiast kwiatów bo głównym prezentem - koperta
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: Iza »

A czy ekspres do kawy, na przykład taki jak ten na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/nivona-ca ... omatyczny/ będzie Waszym zdaniem dobrym pomysłem na prezent dla Młodej Pary? Wiem, że niedługo przeprowadzają się do nowego mieszkania i pomyślałam, że taki sprzęt mógłby się im przydać... a Wy jak sądzicie?
MartynaRachwał

Re: Pomysły na prezenty ślubne?

Post autor: MartynaRachwał »

Zrobienie udanego prezentu to nie taka łatwa sprawa. Widać to doskonale po tym jakie wiele jest poradników zakupowych w internecie. Moim zdaniem skupiają się one na trochę złym podejściu. Wiadomo w jakich czasach żyjemy, konsumpcjonizmu dlatego też trzeba rozważyć trochę inne pomysły niż dobra materialne. Zresztą one tak właściwie nigdy nie dadzą nam pełni szczęścia. O wiele lepszym prezentem będzie zaoferowanie drugiej osobie jakiegoś niezwykłego doświadczenia. Może to być przykładowo skok ze spadochronu organizowany przez tandemy.pl gdzie mamy kilka opcji do wyboru. To świetna okazja do tego aby przełamać swoje lęki bo jednak dla większości z nas to będzie spore wyzwanie. Pod okiem doświadczych skoczków wsszystko jest w pełni bezpieczne, a my możemy ekscytować się widokami i samym lotem :)
ODPOWIEDZ