Podniecenie i jazda

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
żoro

Podniecenie i jazda

Post autor: żoro »

Czy są fani hazardu? Powiedz mi, że strona jest dobra
.
Izabellaś Joham

Re: Podniecenie i jazda

Post autor: Izabellaś Joham »

W większą depresję wpadłam jak widzę taki temat... Czemu takie zjeby zabierają się za pozycjonowanie stron? Jak dla mnie to jest żałosne i bez sensu. Jak widzę Hazard, który jest jak gówno i rozprzestrzenia się na boki... Ehh szkoda czasu, nawet czytając powyższe wiadomości nie nabrałam ochoty żeby czytać do końca. Zgnijcie w tej tematyce i dajcie innym osobą żyć.
Pąwlik

Re: Podniecenie i jazda

Post autor: Pąwlik »

Już chciałem się rozpisać, o tym jak zaczęła się moja przygoda z jazdą na torze od zwykłego voucheru który dostałem na urodziny. Jak z małego prezentu zrodziła się moja pasja do jazdy i samochodów. Ciężko jednak pisać coś takiego, gdy widzi się takie wpisy. W naszych czasach, myślałem że wszyscy wiedzą jak działają kasyna.. jednak nie, ludzie swoją głupotę bardziej poszerzyli na kasyna online, gdzie jeszcze łatwiej jest zaprogramować gry, żeby nikt nic nie wygrał, tylko tracił pieniądze. Już lepiej nie mówić o kradzieży danych, uzależnieniu itp. Nie jestem zdziwiony że ludzie nadal są tak głupi a zawiedziony w jaką stronę zmierza ludzkość.
ODPOWIEDZ