Podatki i prawo

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Krystiana-81
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 6:28

Podatki i prawo

Post autor: Krystiana-81 »

Witajcie. Czy znacie jakiegoś sprawdzonego adwokata z Łodzi, który zna się na sprawach związanych z podatkami? Co nieco słyszałam już o mecenasie Adrianie Królu, ale wolałabym się jeszcze upewnić, że faktycznie powinnam się do niego zgłosić.
Awatar użytkownika
Damroka90
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 9:43

Re: Podatki i prawo

Post autor: Damroka90 »

Według mnie prawo podatkowe nie ma tajemnic przed mecenasem Królem. Zna się na tym i ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o wysokim poziomie skomplikowania, więc polecam bez stresu mu zaufać:)
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Podatki i prawo

Post autor: allo83 »

Profesjonalne doradztwo podatkowe świadczy firma http://pukaluk.pl/. Pomagają między innymi w rozstrzyganiu sporów podatkowych, a także przygotowaniu odwołań od decyzji urzędu skarbowego i innych organów. Skuteczni, kompetentni fachowcy.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Podatki i prawo

Post autor: Iza »

A skoro już o podatkach mowa, to czy spotkaliście się może kiedyś już z takim pojęciem jak ryzyko podatkowe? Kontrola takiego ryzyka to bardzo ważny element w firmie, ponieważ pozwala ona zapobiec wielu stratom finansowym. Powstały już nawet specjalne aplikacje i programy służące do przewidywania takiego właśnie ryzyka.
ęvrona

Re: Podatki i prawo

Post autor: ęvrona »

Jaki rodzaj podatków Cię interesuje? Czym zajmuje się twoja firma ? Jest to ważne przy obliczaniu podstawy opodatkowania
Loisś

Re: Podatki i prawo

Post autor: Loisś »

Ja musiałem skonsultować się z adwokatem z tej kancelarii https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-cywilne/ i myślałem, że moja sprawa jest bardziej skomplikowana. Mój problem po konsultacjach nie był aż taki straszny wiec dobrze, że trafiłem na takich fachowców.
Marcyś

Re: Podatki i prawo

Post autor: Marcyś »

Sporo ciekawych informacji na temat prawa pracy w tym podatków, znajduje się w serwisie tematycznym Joblife.pl. Można tam znaleźć setki różnych przydatnych artykułów ze świata biznesu oraz przemysłu. Fascynujące są m.in. artykuły dotyczące konserwantów i dodatków stosowanych w żywności. To jednak nadal nie wszystko! Na szczególną uwagę zasługują artykuły na medal, które oferują całkiem rozbudowaną treść, poruszając przy tym bardzo znane i popularne problemy.
ODPOWIEDZ