plotbud

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:08

plotbud

Post autor: lena »

Szukam namiaru na niedrogą firmę produkującą płoty i ogrodzenia w Katowicach..słyszałam dobrą opinię na temat firmy plotbud..Ma może ktoś ogrodzenie z tej firmy? Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:41

Re: plotbud

Post autor: Saskia »

Jeśli chodzi o ogrodzenia do budynków firmowych to chyba najkorzystniejszą opcją jest takie ogrodzenie kratowe, jak oferuje ta firma: https://www.mati-met.eu/. Jest łatwe w montażu, robi się to szybko, nie kosztuje majątku, a w dodatku łatwo to utrzymać w doskonałym stanie przez lata. Napisz do tej firmy, na pewno przygotują dla Ciebie wycenę!
Awatar użytkownika
lena
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:08

Re: plotbud

Post autor: lena »

dzięki, ktoś jeszcze coś podpowie?
Awatar użytkownika
uncja
Posty: 21
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:00

Re: plotbud

Post autor: uncja »

Ja od siebie mogę polecić tego wykonawcę: https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ Znajomi mieli robione ogrodzenie panelowe przez nich i są bardzo zadowoleni. My niedługo będziemy zmieniać nasze stare ogrodzenie bo słupki nam się już sypią w rękach. W sumie to mają prawo bo mają około 20 lat. Chcemy zamówić z Expert Ogrodzenia ogrodzenie kute firmy Wiśniewski. To będzie taka wisienka na torcie po tym jak wyremontowaliśmy cały dom i zrobiliśmy porządny granitowy podjazd.
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: plotbud

Post autor: adusia8 »

Tej firmy nie znam, ale my mamy własnie ogrodzenie od Joniec, bardzo solidne i porządne mają te konstrukcje, co mi się bardzo podoba w naszym ogrodzeniu, że nie rdzewieją elementy metalowe
Awatar użytkownika
cann
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:01

Re: plotbud

Post autor: cann »

Jak coś znajdę to dam znać. Teraz nie przychodzi mi nic do głowy.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: plotbud

Post autor: Elisa »

U mnie jeszcze nie ten etap, ale na pewno będę się za rok interesować ogrodzeniem. Nie chce kupować byle czego, czegoś taniego, co nie będzie mi się podobać. Na pewno będą to ogrodzenia wykonane z metalu, jednak jakie konkretnie wybiorę tego jeszcze nie wiem. Zerknijcie sobie tu może na stronkę http://betto.pl/ogrodzenia/bramy-furtki-palisadowe Znajdziecie tu spory wybór ogrodzeń, bram, furtek w przeróżnych stylach i z różnych materiałów. Ja tu szukałam inspiracji na ogrodzenie swojej posesji.
Awatar użytkownika
Chass
Posty: 69
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Re: plotbud

Post autor: Chass »

Podobno są to bardzo solidne ogrodzenia.Wytrzymują wiele i są bezpieczne. A to najważniejsze.
Dusza jej zapalała się i gasła w samotności, miotała się jak ptak w klatce, choć klatki nie było.
ODPOWIEDZ