Oryginalna japońska herbata

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zuzanna_73
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 16:09

Oryginalna japońska herbata

Post autor: Zuzanna_73 »

Mieliście może okazję próbować matchy z oferty freshandgreen.pl? Co sądzicie o jej smaku, aromacie, a przede wszystkim jakości? Doradźcie mi, czy warto zaopatrywać w tę japońską herbatę własny sklep zielarski. Domyślacie się pewnie, że zależy mi sprawdzonym produkcie.
Awatar użytkownika
Tulimira81
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:11

Re: Oryginalna japońska herbata

Post autor: Tulimira81 »

Zamówiłam kiedyś z Fresh & Green zestaw do herbaty matcha. Bardzo szybko ta zielona herbata stała się moją ulubioną, więc teraz regularnie zamawiam ją z tego sklepu, bo nigdzie nie znalazłem jej tak aromatycznej i tak wysokiej jakości. Polecam!
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Oryginalna japońska herbata

Post autor: feel09 »

Na pewno dobrze jest próbować nowych smaków i połączeń, szczególnie jeśli chodzi o kwestie tak dobrze nam znaną jak herbata. Jeśli więc interesuje Cię japońska matcha to zdecydowanie herbaty świata będą idealnym miejscem do poszukiwania najlepszego jakościowo naparu. W tym wypadku liczy się jakość i ważne jest na co postawimy.
łup

Re: Oryginalna japońska herbata

Post autor: łup »

A może książka? Jeżeli szukasz prezentu to polecam Ci się zainteresować stroną z książkami jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/powrot-nich ... 49488.html takie książki mogą być idealnym rozwiązaniem dla osób szukających dobrych prezentów które z pewnością się przydadzą. Zgodzicie się ze mną?
polćkaJJ

Re: Oryginalna japońska herbata

Post autor: polćkaJJ »

Właśnie zastanawiam się nad otwarciem sklepu z takimi herbatami. Co z wyposażenia tutaj będzie mi potrzebne http://jamp.com.pl/oferta/wyposazenie-s ... pozywczych. Mam już dość pracy w korpo, chce iść na swoje.
ODPOWIEDZ