opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: inkka »

Moi drodzy ja dziś z takim pytaniem odnośnie konkretnej restauracji, tym razem w Zakopanem. Był ktoś z Was w Tarasach Gubałówka ? Za jakiś czas ( mam nadzieje, ze niebawem) zamierzamy się wybrać do Zakopanego i korzystając z większej ilości czasu wolnego szukam jakiś fajnych miejsc na obiad itd. Czy tą restauracje warto odwiedzić ?
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: mala33 »

byłam ale z tego co widać na ich fb czy w google to opinie mają bardzo pozytywne, az sama sobie zapisze namiar co by odiwiedzić ich podczas kolejnego weekendowego wypadu do Zakopca :)

pogoda sycylia palermo
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: elbaa »

ja też często posiłkuje się takimi opiniami w wizytówkach :) a jeśli chodzi o te pozytywy nt Tarasów Gubałówka to pewnie gdzieś tam czytałaś tez i mójk wpis :) jestem regularną klientka,. zawsze tam jadam jak jestesmy na wakacjach czy feriach :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: inkka »

o dzięki bardzo za info :) a co konkretnie polecasz tam zjeść ? masz jakieś ulubione potrawy?
Awatar użytkownika
oliwekGROSZ
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2020, 10:43

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: oliwekGROSZ »

Tam jest piękny widok :)
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: elbaa »

no u mnie to na pewno kotlet bacowski i pizza ale mój maż zajada się ich kwaśnicą ( ja osobiście nie przepadam za takimi zupami w ogóle więc nie próbowałam). Ogolnie kuchnię mają na bardzo wysokim poziomjie a do tego obsługa jest bardzo sympatyczna i ceny niewysokie :)
Awatar użytkownika
trener
Posty: 47
Rejestracja: 11 sie 2019, 20:47

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: trener »

Planujemy wakacje spędzić w Zakopanem. Wszystkie namiary na restauracje i wszelkie inne atrakcje mile widziane. Na razie mamy jedynie znaleziony nocleg w apartamentach JLS https://www.zakopaneapartamenty24.eu/, które poleciła nam przyjaciółka. Zatrzymuje się tam z rodziną co roku i zawsze wracają zadowoleni i wypoczęci. Oni praktycznie całymi dniami chodzą po górach. Dla nas to zbyt duże tempo ;)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: inkka »

Bardzo bardzo dziękuje za wszystkie informacje na temat Tarasów Gubałówka :) Byłam, spróbowałam i wiem jedno - na pewno tam jeszcze wrócę :)
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: elbaa »

super, cieszę się, ze jesteś zadowolona i że smakowało :) ja jadę do Zakopanego w połowie lipca, już się doczekać nie mogę :) i też na pewno wybiore się na kwaśnice i pizze :)
Awatar użytkownika
KlemensBonte
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:56

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: KlemensBonte »

Uważam, że z tego tarasu jest ładny widok.
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: inkka »

to fakt, widoki zapierają dech w piersiach :) jak ktoś kocha góry tak jak ja to mogłby tam spędzać długie godziny :) Ja jeszcze jadłam na tym tarasie to już w ogole, apetyt dopisywał jak nigdy :)
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: opinie o tarasach gubałówka ( Zakopane)

Post autor: elbaa »

inkka pisze: ↑29 lip 2020, 16:45 to fakt, widoki zapierają dech w piersiach :) jak ktoś kocha góry tak jak ja to mogłby tam spędzać długie godziny :) Ja jeszcze jadłam na tym tarasie to już w ogole, apetyt dopisywał jak nigdy :)
otóż to :)mi w górach zawsze apetyt dopisuje na maksa a jak się jeszcze ma takie pysznosci pod nosem to juz w ogole :)
ODPOWIEDZ