Naprawa skrzyni biegów, gdzie?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Naprawa skrzyni biegów, gdzie?

Post autor: maksik »

Czy możecie polecić warsztat w Warszawie w którym zostanie naprawiona mi skrzynia biegów? Głównie zależy mi na sprawdzonym warsztacie. Wpisałem w wyszukiwarkę naprawa skrzyni biegów Warszawa ale okazuje się, że wyników jest całkiem sporo. A opinie różne. Może macie sprawdzony już warsztat?
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Naprawa skrzyni biegów, gdzie?

Post autor: Porion77 »

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych znajdziecie u http://poloniaserwis.pl/. Pracują tam prawdziwi specjaliści, którzy bezproblemowo dają sobie radę z każdą usterką. Ceny usług nie są wysokie, a na realizację nie trzeba długo czekać. Polecam.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Naprawa skrzyni biegów, gdzie?

Post autor: znina »

Do głowy przychodzi mi ferrari warszawa serwis, z którego usług korzystam od lat. Panowie znają się na swojej pracy, czyli na samochodach. Jeżeli chodzi o mój wóz to usterki nie wracają dwa razy. Każda rzecz jest starannie naprawiana i nie wraca. Zatrudnieni tam mechanicy zamawiają części do mojego wozu i zawsze mówią, co ewentualnie w przyszłości trzeba by było naprawić.
ODPOWIEDZ