Montaż domofonów Bytom

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Samuel_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 10:57

Montaż domofonów Bytom

Post autor: Samuel_93 »

Witam. Czy ktoś z was mógłby polecić mi fachowców zajmujących się montażem domofonów? Z Bytomia lub okolic najlepiej. Szukam wyłącznie profesjonalnej firmy, nie pseudo monterów ;)
Awatar użytkownika
Ernest_65
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 10:22

Re: Montaż domofonów Bytom

Post autor: Ernest_65 »

Firma xelektronik.pl oferują takie usługi. Zapewniają też serwis domofonów. Montowali mi antenę satelitarną i sądzę, że warto ich polecić, bo są profesjonalni, terminowi i dobrze wykonują swoją pracę. Poza tym dużo sobie nie liczą ;)

pasyjny krzyż serca jezusowego końca czasów
ażaetok

Re: Montaż domofonów Bytom

Post autor: ażaetok »

Dzień dobry, drodzy użytkownicy forum!
Robię naprawy i postanowiłem zrobić sobie domofon. stary dzwonek został rozebrany, a poza tym pobiegł do drzwi korytarza, pytając kogo? - męczące, wszelkiego rodzaju „cnoty” towarzyszą ich unikalnym towarom / usługom. Poszedłem na zakupy, rozmawiałem ze sprzedawcami - mam wrażenie, że albo to, co kłamie, albo to, co droższe, się sprzedaje.
Zależy mi na cenie / jakości - bo nie ma sensu płacić za te funkcje, z których nie korzystasz.
Sam wideodomofon zastąpi dzwonek. Rozmowa jest na miejscu. Hall z żelaznymi drzwiami. Nie planuję instalowania panelu przywoławczego przy drzwiach mieszkania. Chcę umieścić kamerę wideo nad drzwiami do mieszkania, aby jak tylko podchodzisz do drzwi, ktokolwiek tam przyjdzie, widział całą salę (chciałbym, żebyś w każdej chwili mógł obejrzeć wideo na wideodomofonie z aparatu). Za jaką cenę mogę kupić domofon z funkcjami, których potrzebuję, żeby nie przepłacać?
mofonóa

Re: Montaż domofonów Bytom

Post autor: mofonóa »

Podobało mi się jakie ceny domofonów są tutaj https://securglobal.pl/domofony/ Spojrzałem na ich ceny, porównałem je z kilkoma innymi serwisami i naprawdę są dużo tańsze. Dlatego radzę zwrócić uwagę na securglobal, tam naprawdę znajdziesz dobry domofon i nie przepłacisz.
ODPOWIEDZ