Maseczki w płacie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Oleśniczka

Maseczki w płacie

Post autor: Oleśniczka »

Stosujecie może maseczki w płacie? Ja jakiś czas temu się do nich przekonałam i teraz chyba wolę od tych "zmywalnych". Do tej pory kupowałam w drogeriach stacjonarnych, ale zastanawiam się czy są w Internecie jakieś maseczki godne uwagi (może jakieś konkretne marki, czy linie produktów)? Dzielcie się doświadczeniami!
Saśka

Re: Maseczki w płacie

Post autor: Saśka »

Oj, ja lubię bardzo! Stosowałam różne, chyba najlepsze wrażenia robią na mnie jednak maseczki koreańskie, Holika na przykład :-) tylko trzeba dobrać pod swoją cerę, ja stosuję na przemian oczyszczające z nawilżającymi, mają też jedną super zwężającą pory różaną - działa i wspaniale pachnie.
Po maseczkach zmywalnych nie miałam nigdy tak dobrych efektów...
Yałka

Re: Maseczki w płacie

Post autor: Yałka »

Saśka pisze: ↑19 paź 2021, 23:39 Oj, ja lubię bardzo! Stosowałam różne, chyba najlepsze wrażenia robią na mnie jednak maseczki koreańskie, Holika na przykład :-) tylko trzeba dobrać pod swoją cerę, ja stosuję na przemian oczyszczające z nawilżającymi, mają też jedną super zwężającą pory różaną - działa i wspaniale pachnie.
Po maseczkach zmywalnych nie miałam nigdy tak dobrych efektów...
A powiedziałabyś coś więcej o tej maseczce zwężającej pory? Jak się dokładnie nazywa? Albo link dała? Bo mnie zaciekawiło!
Saśka

Re: Maseczki w płacie

Post autor: Saśka »

Yałka pisze: ↑20 paź 2021, 0:29
Saśka pisze: ↑19 paź 2021, 23:39 Oj, ja lubię bardzo! Stosowałam różne, chyba najlepsze wrażenia robią na mnie jednak maseczki koreańskie, Holika na przykład :-) tylko trzeba dobrać pod swoją cerę, ja stosuję na przemian oczyszczające z nawilżającymi, mają też jedną super zwężającą pory różaną - działa i wspaniale pachnie.
Po maseczkach zmywalnych nie miałam nigdy tak dobrych efektów...
A powiedziałabyś coś więcej o tej maseczce zwężającej pory? Jak się dokładnie nazywa? Albo link dała? Bo mnie zaciekawiło!

To ona, marka się Mizon nazywa dokładnie: https://www.notino.pl/mizon/joyful-time ... nia-porow/
Polecam spróbować, nie jest droga a serio działa... i przepięknie pachnie <3 :D
ODPOWIEDZ