Love Place sklep z zabawkami erotycznymi

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Love Place sklep z zabawkami erotycznymi

Post autor: DagaMM »

A jakieś fajne masturbatory męskie może moglibyście mi polecić? Chciałabym kupić dla partnera. Często wyjeżdża, a ja rozumiem jego potrzeby. Są tu jacyś panowie, którzy się wypowiedzą?
Awatar użytkownika
uwaga2019
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:07

Re: Love Place sklep z zabawkami erotycznymi

Post autor: uwaga2019 »

Doskonałym uzupełnieniem i portalem który może pokazać jak takich zabawek używać może być serwis w internecie. https://redtube.net.pl na filmach widać jak optymalnie korzystać z niektórych gadżetów i dać sobie jak najwięcej przyjemności. Niektóre z nich wcale nie są tak proste w obsłudze :)
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:50

Re: Love Place sklep z zabawkami erotycznymi

Post autor: Milena »

Dzięki wielkie za taką propozycję. Na pewno ją rozważę!
Każda ziemska istota, cokolwiek by nie czyniła - rzekł - odgrywa zawsze główną rolę w dziejach świata. Oczywiście nic o tym nie wiedząc
Awatar użytkownika
asiek
Posty: 98
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:51

Re: Love Place sklep z zabawkami erotycznymi

Post autor: asiek »

Świetny sklep z gadżetami erotycznymi, feromonami, bielizną itd znajdziesz tutaj swiat-doznan.pl. Ja trafiłam na niego kilka dni temu i zastanawiam się nad zrobieniem tam większych zakupów. Oboje z meżem lubimy szaleć w sypialni więc nowe gadżety jak najbardziej będą mile widziane.
ODPOWIEDZ