Kancelaria

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 38
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:26

Kancelaria

Post autor: MartinBic »

Szukam Kancelarii adwokackiej specjalizującej się w zachowkach. Jestem z Katowic. Mam problem który chyba będzie wymagał większej analizy bo zostałem pozwany i mam wezwanie na rozprawę – Sąd Rejonowy w Katowicach. Kurde dziwna strasznie sytuacji bo przez lata nikt nie interesował się majątkiem mamy, a nagle wszyscy wielce zafrapowani. To jest niestety tak że z rodziną to chyba faktycznie najlepiej na zdjęciu. Zrobiłem remonty domu, dbam o niego stale i zasadniczo nie wygląda on już jak kiedyś. Czy ktoś może powiedzieć jak to rozliczyć. Na stronie tej Kancelarii z Katowic, czytam, że są jakieś specjalne zasady rozliczeń zachowku właśnie i tzw nakładów. Nie chcę ze swojej kieszeni dopłacać, zwłaszcza, że nie tak chciała mama.
Awatar użytkownika
dominajka
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:27

Re: Kancelaria

Post autor: dominajka »

oj nie latwy wybor, pamietam jak sama sie meczylam szukajac odpowiedniego adwokata w okolicach Szczecina - bylam nowa w miescie i totalnie nie znalam uslugodawcow, ale znajoma polecila mi kancelarie Weglowskiego - pani Barbara Weglowska prowadzila moja sprawe spadkowa - pamietam jak przyjaciele opowiadali ze takie sprawy ciagna sie latami, a u nas poszlo jak z platka ;)
ileś

Re: Kancelaria

Post autor: ileś »

Tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/rozlic ... narzy.html sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na kancelarię, które między innymi zajmuje się rozliczaniem podatków przez marynarz. Nie da się ukryć, że temat jest niezwykle skomplikowany i właśnie dlatego wiele osób ma z tego tytułu problemy. Warto się do nich zgłosić po pomoc. Nie każdy radca prawny zajmuje się bowiem takimi sprawami.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Kancelaria

Post autor: mazajka »

Są historie i problemy, które często zwłaszcza na początku wydają się nam beznadziejne, że nie da się nic zrobić. Na przykład błędy medyczne. Często myślenie jest takie, że człowiek jest z góry na straconej pozycji. Nie można tak myśleć. Wręcz przeciwnie, trzeba działać czym prędzej. Pomoc dobrego adwokata jest oczywiście niezbędna. Pozytywne opinie Lazer Hudziak jeśli chodzi o sprawy dotyczące między innymi błędów medycznych i mnie podniosły na duchu. Sama się zgłosiłam do tej kancelarii.
ODPOWIEDZ