Jaki nocleg nad morzem?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
florentyn73
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2021, 9:04

Jaki nocleg nad morzem?

Post autor: florentyn73 »

Jakie typy noclegów zazwyczaj rezerwujecie, kiedy wybieracie się nad morze? Jedni stawiają na hotele lub pensjonaty, a innym wystarczy camping. Myślę, że dobrze, że mamy taką dowolność. Ja na przykład odwiedziłem ostatnio apartamenty Krynica Morska i naprawdę bardzo mi się podobało, chociaż nie mam wygórowanych oczekiwań i zaakceptowałbym każdy obiekt, gdzie byłoby cicho, przyjemnie i komfortowo, a wy?
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Jaki nocleg nad morzem?

Post autor: aska »

Jak już uda ci się coś znaleźć to pamiętaj również o bezpiecznym transporcie :) Moim zdaniem najlepszą opcją na tego typu wyjazdy jest wypożyczalnia samochodów Kraków a to dlatego, że ich samochody są ekonomiczne i małą spalają. Na pewno dobrze na tym wyjdziesz.
towiś

Re: Jaki nocleg nad morzem?

Post autor: towiś »

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach to najlepiej zdecydować się na apartament. Jest to nie tylko komfortowe i praktyczne rozwiązanie, ale również w ten sposób można sporo zaoszczędzić i czuć się bezpiecznie. Tutaj https://www.blueapart.pl/ sobie koniecznie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie.
Louis

Re: Jaki nocleg nad morzem?

Post autor: Louis »

W ubiegły weekend wróciliśmy z urlopu. Spędziliśmy go w Rewalu w ośrodku Adamówka - https://domki-rewal.com.pl/. I jeśli szukacie miejsce na spokojny rodzinny wypoczynek to jak najbardziej polecam właśnie ten ośrodek. Jest to mały, kameralny ośrodek, z nowymi , dobrze wyposażonymi domkami i przemiłymi właścicielami. Do morza blisko, okolica bardzo ładna, spokojna. Można tam płacić bonem turystycznym. Jesli jeszcze ktoś go nie wykorzystał to warto bo ważny jest tylko do końca tegorocznych wakacji.
ODPOWIEDZ