jak kupujecie leki?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
awokado
Posty: 30
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:06

jak kupujecie leki?

Post autor: awokado »

Kupujecie leki online czy stacjonarnie? Myślę, że w obecnej sytuacji światowej najlepiej kupić je przez Internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Myślę, że korzystanie z aptek internetowych to przede wszystkim wygoda. A wy co myślicie o aptekach internetowych? Korzystacie z takiego rozwiązania? Wolicie kupować leki online czy stacjonarnie? Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie?
Awatar użytkownika
amiii2
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:53

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: amiii2 »

Ja stacjonarnie, dla mnie to jest wygodniejsze, a dodatkowo znajoma poleciła mi stronkę https://olekach.pl/ gdzie wygodnie sprawdzam gdzie jest najbliższa czynna apteka, w razie wypadku kiedy potrzebujemy wykupić leki w nietypowych godzinach można wyszukać apteki czynnej całodobowo która jest najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Stronka warta uwagi.

kmp w tarnowie
Awatar użytkownika
Lola
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2020, 23:16

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: Lola »

Nie da się ukryć, że w tym momencie, jeśli tylko mamy taką możliwość, to najlepiej przez internet. Zamówiłam kilka najpotrzebniejszych rzeczy do mojej domowej apteczki, między innymi obowiązkowo spray na rany zawsze bezpieczniej mieć go pod ręką.
Awatar użytkownika
RESOCZEWSKI
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 10:25

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: RESOCZEWSKI »

Od pewnego czasu przerzuciłem się na kupowanie leków w aptekach internetowych. Wydaje mi się, że obecnie to najlepsze rozwiązanie :)


______________________________
materace nawierzchniowe
Awatar użytkownika
MargaretSmith1992
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 10:07

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: MargaretSmith1992 »

to zależy. Jeśli jest to lek, który potrzebuję na już - na teraz, bo jestem chora i właśnie wyszłam z gabinetu lekarskiego to oczywiste jest, ze idę do stacjonarnej apteki. W moim mieście jest ich kilka, także mam wybór - idę zawsze do tej najtańszej. Ale jeśli muszę zakupić np. witaminy, których nie potrzebuję tak od razu, tak na teraz to spokojnie zamawiam przez internet. W aptece online. Tam z reguły jest taniej niż stacjonarnie.

Gośka,
bezpieczne odzyskiwanie danych z dysku
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: Raspa »

Stacjonarnie, tak jest mi najwygodniej. A tym bardziej, że mam aptekę DOZ pod domem, mam do nich zaufanie i cieszę się, że od dawna realizują e-recepty.
Awatar użytkownika
kabasabas213
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:32

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: kabasabas213 »

Ostatnio coraz częściej zamawiam przez internet


______________________
przeprowadzki Warszawa tanio
Awatar użytkownika
piti
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:43
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: piti »

Już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w aptece, wszystko przez tego wirusa. Na szczęście mam zapas najpotrzebniejszych leków.

fifa street ipad
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: mczay »

Najważniejsze jest to, aby wiedzieć jakie leki kupić, aby nie tylko nam nie zaszkodziły, ale też i pomogły. Jeśli chodzi o kupowanie leków on-line, to bardzo często są tak kupowane leki na wstydliwe przypadłości - jak problemy z potencją. Jeśli nie ma się pewności, co warto stosować, to na stronie: https://zdrowie.familie.pl/artykul/Spos ... 155,1.html jest artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
XhenrykoX
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:24

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: XhenrykoX »

No ja kiedyś zastanawiałem się nad apteką internetową, ale w sumie nie wiem czy to taki bezpieczny sposób. Co o tym wszystkim myślicie?

___
Centrum Maszyn CNC
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: jak kupujecie leki?

Post autor: Raspa »

Różnie bywa, warto porównywać ceny. Ale jeśli chodzi o tańsze leki, to np. seniorzy mogą teraz skorzystać z 20% rabatu w godzinach od 8 do 12 w DOZie, tak więc myślę, że to będzie dla nich najtańsza opcja.
ODPOWIEDZ