Jak dbacie o dłonie?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Florentyna84
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 17:35

Jak dbacie o dłonie?

Post autor: Florentyna84 »

Hej, co robicie, żeby wasze dłonie były zawsze ładne i zadbane? Stosujecie jakieś specjalne kosmetyki? Robicie profesjonalny manicure? :)
Awatar użytkownika
Radomira_83
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 21:37

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: Radomira_83 »

U mnie manicure to podstawa. Korzystam z lakierów victoriavynn.com, które nie niszczą płytki paznokcia. Poza tym mam też ich krem do rąk, który jest genialny. Tak w skrócie wygląda moja pielęgnacja dłoni :)
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: inecka »

jak dla mnie to obowiazkowo krem do rąk, nie wyobazam sobie nie uzywac, trzeba regularnie nawilzac dlonie, mam ten z dermofuture ze sluzem slimaka, bardzo fajny, szybko sie wchlania i skóra nie jest po nim tak tłusta , idealnie mi sie wpasowal :)
Awatar użytkownika
dominajka
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:27

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: dominajka »

Ja uzywam kosmetykow z bielendy - ta seria anx total repair swietnie wplywa na stan dloni i paznokci :) mega polecam!
Awatar użytkownika
anusiaa
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2020, 12:34
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: anusiaa »

Uważam,że każda kobieta powinna mieć zrobiony ładny manicure. Dłonie od razu inaczej się prezentują. Poza tym osobiście używam kremów pielęgnujących do dłoni.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: agis »

Na pewno ciekawą opcją jest manicure hybrydowy. Można w ten sposób mieć piękne paznokcie w wybranym kolorze przez długi czas. Tutaj https://idylla-studio.pl/manicure-hybrydowy/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na salon, w którym można zadbać o swoje dłonie i paznokcie. Sprawdźcie sobie ten namiar koniecznie.

mugga katowice
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: feel09 »

Warto także wiedzieć, jakie są błędy przy robieniu manicure hybrydowych. To ważne, aby mieć ich pełną świadomość, bo dzięki niej, Twoje działania względem paznokci i wykonywanych zabiegów, mogą być stworzone znacznie lepiej. Zacznij więc od podstaw czyli od https://cuccio.pl/bledy-przy-robieniu-p ... ybrydowych gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły.
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: Kinga_182 »

Ja bardzo lubię ibd zel do paznokci, świetnie się nakłada https://dyskontkosmetyczny.pl/197-zele-firmy-ibd i paznokcie utwardza. Są trwalsze, mocniejsze i wydaje mi się, że lepiej wyglądają. A Wy czego używacie do paznokci?
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: elbaa »

z tych produktow paznokciowych to wg mnie najlepsze są te z Eveline. obecnie na tapecie utwardzajaca odżywka diament ( zdaje egzamin na stówę).

Obrazek

schronisko dla zwierząt tarnów krzyż
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 62
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: Izak »

Przede wszystkim kupuję specjalne kremy do rąk, a nie stosuję tych uniwersalnych.
Awatar użytkownika
aberuder33
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:48

Re: Jak dbacie o dłonie?

Post autor: aberuder33 »

Sczerze mówiąc to ja o swoje wcale nie dbam


_______________________
rolety wrocław
ODPOWIEDZ