Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
///...\\\
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:28

Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: ///...\\\ »

W dzisiejszych czasach warto mieć prawo jazdy. Znacząco ułatwia to przemieszczenie się z punktu a do punktu B. Dlatego jeśli chcesz zapisać się na kurs na prawo jazdy do polecam auto szkołę palgan.pl.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Prawo jazdy daje nieograniczone możliwości podróżowania. Można wtedy korzystać z wypożyczalni samochodów : https://www.fleetcorp.pl/ i co miesiąc jeździć innym autem :) Jeszcze tego nie robiłam, jednakże nie powiem, opcja jest kusząca.
Awatar użytkownika
ironia
Posty: 47
Rejestracja: 05 lip 2019, 21:47

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: ironia »

Nie ma nic dziwnego w tym, ze każdy chce mieć prawo jazdy! Jakby nie patrzeć w dzisiejszych czasach życie bez samochodu jest ciężkie. Warto mieć prawko żeby szybko podjechać po zakupy, do lekarza... nawet w pracy przydaje się prawo jazdy. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć warto udać się na kurs do https://elmol.pl/kursy-prawa-jazdy-wars ... tegoria-b/ Słyszałam że to jedna z najlepszych szkół jazdy w Warszawie.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: caryca »

Dokładnie tak jest, teraz bez prawka to i dobrej pracy nie znajdziesz dlatego ja tylko jak skończyłam 18lat poszłam na kurs do Motostart na Racławicką i od kilku miesięcy jeżdżę już swoim autem
Awatar użytkownika
BeataBeata41
Posty: 39
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:13

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: BeataBeata41 »

Bo prawko jest potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: ArekWicz »

Ponieważ w tych czasach prawo jazdy bardzo się przydają, jednak jeśli będziecie potrzebowali fachowej pomocy w zakresie samego kursu to wato zwrócić uwagę na ofertę OSK Pegaz z Poznania https://prawojazdy-poznan.com.pl/ która będzie w stanie sprawnie przygotować Was do zdania zarówno teorii jak i praktyki jak najszybciej, czyli najlepiej za pierwszym razem. Ja postawiłem na nich i się nie zawiodłem ponieważ wszystko poszło zgodnie z planem i po 4 miesiącach miałem już prawo jazdy :)
Awatar użytkownika
kipcio
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:50
Lokalizacja: Miłocin

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: kipcio »

Nie wyobrażam sobie,że można nie mieć prawka i samochodu.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: mazajka »

To tak jak ja. Prawo jazdy i posiadanie samochodu daje niezależność. Potrzebujesz gdzieś jechać, wsiadasz, jedziesz i tyle. Nie mówiąc już o jakiś rodzinnych wyjazdach w wakacje na przykład.Też pod tym kątem kupowaliśmy samochód, żeby był większy, bagażnik miał duży. Macan z Porsche Centrum Sopot jest jednym słowem określając idealny, a jazda takim to duży komfort.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2019, 11:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: lukrecja »

Ze mnie jest kiepski kierowca. Mam prawo jazdy,ale nie jeżdżę.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: Iza »

A co, jeśli ktoś nie może poradzić sobie z egzaminem? Wtedy zawsze można zdecydować się kupić prawo jazdy kolekcjonerskie. Można je zamówić przez internet, wygląda jak prawdziwe ;)Nikt już Was nie zawstydzi, kiedy zapyta, czy macie prawko ;)
Awatar użytkownika
ringring
Posty: 67
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:38

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: ringring »

Haha ciekawy pomysł. ;D Ale jednak fajnie byłoby się pochwalić czymś prawdziwym. ;D No i każdy chce mieć prawko, bo jazda samochodem to mega ułatwienie w życiu. W każdej chwili można sobie gdzieś pojechać. No a w ogóle gdzie kupujecie akcesoria? Ja w https://motogruszek.pl/ kupiłam ostatnio dywaniki.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Dlaczego wszyscy chcą mieć prawo jazdy?

Post autor: polkis »

Przede wszystkim wydaje mi się, że to dlatego, że prawo jazdy daje nieograniczone możliwości. Wsiadasz do auta, tankujesz i robisz to, na co masz ochotę, niezależnie od tego, czy ktoś Ci na to pozwala, czy nie. MI zależy na kursie, żeby się od wszystkich odciąć. I tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ będę się badać, a potem zobaczymy.
ODPOWIEDZ