Wózek, który wybrać?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
jakła

Wózek, który wybrać?

Post autor: jakła »

Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę? Ze względu że mam pierwszy zakup takiego produktu za bardzo nie wiem na co zwróci uwagę. Wiele piszą na blogach o regulacjach, blokadach, amortyzatorach czy różnego rodzaju kółkach. Jednak czy są elementy które lepiej posiadać aniżeli nie?
Kaśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Kaśka »

Na pewno fajnie jest jeśli koła mają dobrą amortyzację i są zwrotne. Dla mnie ważne też było aby wózek był łatwy w obsłudze, tak żebym sama mogła sobie z nim poradzić. Zdecydowałam się na anex m/type i jestem zadowolona. Prowadzi sie lekko i wygodnie a przy tym jest intuicyjny w obsłudze.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: finka »

Przede wszystkim wózek powinien być solidny, musi wystarczyć na cały okres wózkowania, łatwo się składać i najlepiej aby nie był ciężki, a po złożeniu zajmował niewiele miejsca. Takie kryteria spełniają wózki x-lander, więc warto poszukać idealnego modelu w ich ofercie - ja wybrałam x-pulse
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: mczay »

Bardzo wygodnym i solidnym wózkiem jest Cavoe Axo, więc polecam Ci właśnie ten. Pierwsze co możesz zauważyć, to to że jest naprawdę elegancki. Niech wygląd Ciebie nie zmyli, bo jest to wózek terenowy, którym wjedziesz dosłownie wszędzie. Będziesz z niego zadowolona.
Gośka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Gośka »

Ja zdecydowałam się na e/type z anex. Wygodnie i lekko sie prowadzi, jest łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Gondola wypina się jedną ręką co jest dużym ułatwieniem. Stelaż składa się do poręcznych rozmiarów. A dzięki elementom z eko skóry wózek prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Joaśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Joaśka »

Gośka pisze: ↑07 cze 2021, 11:34 Ja zdecydowałam się na e/type z anex. Wygodnie i lekko sie prowadzi, jest łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Gondola wypina się jedną ręką co jest dużym ułatwieniem. Stelaż składa się do poręcznych rozmiarów. A dzięki elementom z eko skóry wózek prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Ja z anexa mam model Quant i super mi się nim jeździ. Wózek wszystkie funkcje ma obsługiwane jedną ręką dzięki czemu jest mega wygodny i intuicyjny. Ma też wbudowane odblaski dzięki czemu spacer z nim jest bezpieczny, nawet po zmroku;)

casting do filmu wojennego
Anonimą

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Anonimą »

Ja polecam m/type wózek na każdy teren czy tk miejski czy to wiejski, bardzo dobra amortyzacja, super porządne koła, nie ma problemu ze skreceniem, zrobiony z bardzo dobrego materiału, nic się z nim
Nie dzieje, jestem bardzo zadowolona i polecam.................
Anonimą

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Anonimą »

Polecam wózek od Anexa, ja mam m/type i jestem bardzo zadowolona, wózek lekki, poręczny, ale porządny i stabilny, z dobra amortyzacja, na każdym ternie radzi sobie bardzo dobrze, do tego prezentuje się bardzo ładnie, Polecam wózek od Anexa, ja mam m/type i jestem bardzo zadowolona, wózek lekki, poręczny, ale porządny i stabilny, z dobra amortyzacja, na każdym ternie radzi sobie bardzo dobrze, do tego prezentuje się bardzo ładnie,
ODPOWIEDZ