Sesja rodzinna

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Doriśkaa

Sesja rodzinna

Post autor: Doriśkaa »

Witam. Czy ktoś z was miał robione zdjęcia rodzinne studio w warszawie https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... -rodzinna/? Chętnie dowiem się jakie macie o nich zdanie? Szukam fotografa idealnego, który złapie świetne ujęcia. Nasze dzieci nie lubią pozować, więc koniecznie musi mieć tą umiejętność ;)

owies zielony mielony
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Sesja rodzinna

Post autor: pamela66 »

myślę że sesja dziecięca czy rodzinna to świetna sprawa. dostaniemy profesjonalnie wykonane zdjęcia, które będą świetną pamiątką na lata. w dodatku dostaniemy je zarówno w formie elektronicznej, jak i jest możliwość wywołania ich, można je potem wstawić do ramki i postawić w widocznym miejscu

malowanie elewacji drewnianej
mkoPŻ

Re: Sesja rodzinna

Post autor: mkoPŻ »

pamela66 pisze: ↑10 cze 2021, 8:10 myślę że sesja dziecięca czy rodzinna to świetna sprawa. dostaniemy profesjonalnie wykonane zdjęcia, które będą świetną pamiątką na lata. w dodatku dostaniemy je zarówno w formie elektronicznej, jak i jest możliwość wywołania ich, można je potem wstawić do ramki i postawić w widocznym miejscu
Jestem za! Rzeczywiście to rewelacyjna pamiątka - szczególnie jak uda się zrobić zdjęcie wielopokoleniowe:)
taiek

Re: Sesja rodzinna

Post autor: taiek »

Tam nie mieliśmy, ale sami swego czasu szukaliśmy fotografa do wykonania takiej sesji rodzinnej. Skorzystaliśmy z usług studia fotograficznego Fotofinezja https://fotofinezja.pl/oferta/sesje-rodzinne w Sosnowcu. Oni wykonali nam przepiękną sesję, wszystko na niej pasowało, kolory, doświetlenie, set zdjęciowy, my sami wyszliśmy lepiej, niż się spodziewałam. Miejsce serdecznie polecam, od tamtego pierwszego razu, byliśmy u nich jeszcze dwa razy na sesji i za każdym razem byliśmy z niej tak samo zadowoleni.
ODPOWIEDZ