rozwód pomoc prawna Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
fałka

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: fałka »

Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy prawnej w sprawie rozwodu. Będzie trochę komplikacji, bo mąż się na rozwód nie zgadza, w dodatku mamy dwójkę dzieci. Jednak nasze terapie małżeńskie nie dały żadnego rezultaty, wspólne życie aktualnie jest jednym wielkim koszmarem. Proszę bardzo o pomoc
nańka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: nańka »

Na pewno nie jest to prosta sytuacja zwłaszcza, że macie dzieci. Ale nie ma co się męczyć w takim związku, dzieci na pewno dobrze się nie czują w takiej atmosferze i sąd to też powinien zrozumieć i przychylić się do Twojej prośby. Na pewno znajdziesz dobrego prawnika, życzę powodzenia
błażeja

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: błażeja »

Wiem co czujesz bo to samo przechodziłam. Mnóstwo stresu, żalu i złości jest w tym okresie kiedy człowiek bierze rozwód. Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu jakąś pomoc prawną, bo tyle rzeczy w trakcie rozprawy się może wydarzyć że Ty tego nie przewidzisz. Ja korzystałam z usług kancelarii http://www.mindykowski.pl/ i mecenas Mindykowski to naprawdę złoty człowiek, który potrafi zrozumieć człowieka i mu pomóc w tak trudnych dla niego chwilach
merełka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: merełka »

błażeja pisze: ↑27 sie 2021, 21:15 Wiem co czujesz bo to samo przechodziłam. Mnóstwo stresu, żalu i złości jest w tym okresie kiedy człowiek bierze rozwód. Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu jakąś pomoc prawną, bo tyle rzeczy w trakcie rozprawy się może wydarzyć że Ty tego nie przewidzisz. Ja korzystałam z usług kancelarii http://www.mindykowski.pl/ i mecenas Mindykowski to naprawdę złoty człowiek, który potrafi zrozumieć człowieka i mu pomóc w tak trudnych dla niego chwilach
Dokładnie! Tak samo myślę i również polecam pana mecenasa. Rozwód nie jest niczym przyjemnym i móc skorzystać z tak fachowej pomocy prawnej to naprawdę wielkie wsparcie
ODPOWIEDZ