rozwód dobry prawnik Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Loluś

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Loluś »

Witajcie.
W życiu każdego człowieka przychodzi czasami taki moment,w którym nie potrafi sobie poradzić z nawarstwiajacymi się problemami. U mnie właśnie nastał taki moment i potrzebuje pilnie znaleźć jakiegoś mecenasa, który specjalizuje się w prawie rozwodowym. Mój mąż postanowił mnie poinformować, że odchodzi do innej kobiety i chce rozwodu, więc sprawa jest naprawdę niecierpiąca zwłoki. Będę wdzięczna za wszelkie wasze polecenia.
Kotuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kotuś »

Zgadzam się z tym, że do rozwodu nie ma jak się przygotować. Nierzadko przychodzi on nagle i trzeba się mierzyć z rzeczywistością. Sama jestem na podobnym etapie i szczerze mówiąc, już brakuje mi sił. Podłącze się pod pytanie o kogoś sprawdzonego w Trójmieście, bo sama szukam tam pomocy.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kitku »

Moja koleżanka w niedługim czasie bierze rozwód i z tego co wiem, to korzysta i będzie korzystała z pomocy mecenasa http://www.mindykowski.pl/. Ciężko jej było wybrać odpowiednią osobę, jednakże pan Michał jako jedyny miał w sobie tyle empatii i zrozumienia, że od razu ją przekonał. Cechuje go również ogromna wiedza oraz doświadczenie w tym zakresie, więc nie martwi się tym, jak przebiegnie cały proces na sali sądowej
pejką

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pejką »

czasami dobrym rozwiązaniem jest również radca prawny. Ja bardzo sobie chwalę kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo szybko działają, efektywnie znajdują rozwiązania, nie ma co się nad nimi zastanawiać tylko trzeba pytać o opinie, szczególnie jeśli o prawie się nie znacie.
ODPOWIEDZ