Perfumy dla dziecka

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Zuża

Perfumy dla dziecka

Post autor: Zuża »

Co myślicie o perfumch dla dzieci? Moja 9-letnie córka od jakiegoś czasu pyta mnie czy kupię jej perfumy, bo chciałaby mieć własne... Jak widzi, że używam moich to przybiega i mówi "mamo mamo popsikaj mnie". Czy kupilibyście dziecku w takim wieku perfumy?
wiewiórka

Re: Perfumy dla dziecka

Post autor: wiewiórka »

A czemu nie, dla dziecka to jest jakaś zabawa, w dodatku one uwielbiają najśladować rodziców. Córka widzi, że się psikasz i też chce! Moja ma swoje perfumiki ukochane z Myszką Miki i psikanie się nimi sprawia jej dużą radość :D przy okazji można nauczyć dziecko podejścia do kosmetyków, mówić ile powinna tego stosować itd.
Puśka

Re: Perfumy dla dziecka

Post autor: Puśka »

wiewiórka pisze: ↑19 paź 2021, 23:07 A czemu nie, dla dziecka to jest jakaś zabawa, w dodatku one uwielbiają najśladować rodziców. Córka widzi, że się psikasz i też chce! Moja ma swoje perfumiki ukochane z Myszką Miki i psikanie się nimi sprawia jej dużą radość :D przy okazji można nauczyć dziecko podejścia do kosmetyków, mówić ile powinna tego stosować itd.
Ooo a mogę spytać jakie jej kupiłaś te perfumy z Myszką Miki? Moja uwielbia Myszkę, może bym też jej sprawiła na prezent :D
wiewiórka

Re: Perfumy dla dziecka

Post autor: wiewiórka »

Puśka pisze: ↑20 paź 2021, 0:27
wiewiórka pisze: ↑19 paź 2021, 23:07 A czemu nie, dla dziecka to jest jakaś zabawa, w dodatku one uwielbiają najśladować rodziców. Córka widzi, że się psikasz i też chce! Moja ma swoje perfumiki ukochane z Myszką Miki i psikanie się nimi sprawia jej dużą radość :D przy okazji można nauczyć dziecko podejścia do kosmetyków, mówić ile powinna tego stosować itd.
Ooo a mogę spytać jakie jej kupiłaś te perfumy z Myszką Miki? Moja uwielbia Myszkę, może bym też jej sprawiła na prezent :D
Tutaj: https://www.notino.pl/disney/tsum-tsum- ... la-dzieci/
ODPOWIEDZ