kamper czy bus?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
an.tekoł

kamper czy bus?

Post autor: an.tekoł »

Cześć. Chcemy w tym roku wyruszyć rodziną w podróż i zastanawiamy się, czy lepiej kupić ewentualnie wynająć standardowy kamper, czy może kupić busa i go zamienić w kamper. Żona woli kupić nowy kamper, ale to nie dość, że sporo kasy to jeszcze kamperm nie wszędzie wjedziesz i parkować możesz tylko na parkingach do tego przystosowanych. Z busem jest łatwiej bo do centrum wielu miast wjedziesz i nawet możesz zaparkować na każdym dowolnym miejscu parkingowym. Ale z drugiej strony - z busem jest więcej roboty. Nie do końca tez wiem, jak to ostatecznie wyjdzie finansowo. Ktoś, coś może podpowiedzieć ?

-------------
polecam szkolenia ppoż. Bytom

michałmaciejewski

Re: kamper czy bus?

Post autor: michałmaciejewski »

Zawsze gdy mam wyjechać za granicę to wybieram jednak standardowe busy do anglii, które są dla mnie chyba najbezpieczniejszą formą transportu, a już w szczególności jeżeli chodzi o porównanie bus-kamper. Ja wybieram firmę Ergobus bo doskonale ich znam. Pozdrawiam serdecznie.

Łukasz0

Re: kamper czy bus?

Post autor: Łukasz0 »

Zamiana busa w kampera to bardzo dobry pomysł. Będziesz musiał trochę pracy i pieniędzy włożyć, ale w ostatecznym rozrachunku może być tańszy od kampera. Z mojej strony mogę polecić ten sklep https://intercamp.pl/pl/c/Bojlery-i-Termy/4776 w którym znajdziesz bojery do kamperów i nie tylko ;)

ODPOWIEDZ