Jaki dom opieki w Łodzi?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Roma_87
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 6:37

Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: Roma_87 »

Jakie znacie zaufane placówki opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi? Możecie polecić mi jakiś dom seniora? Z rodzicami podjęliśmy decyzję o oddaniu do takiego miejsca babci, która wymaga profesjonalnej i ciągłej opieki.
Awatar użytkownika
saloma64
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 17:38

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: saloma64 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie familia.lodz.pl. To prywatna placówka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkańcami opiekują się doświadczone pielęgniarki, posiłki dostarcza catering, a lokatorzy mają też możliwość konsultacji ze specjalistami. Wspaniałe miejsce, można się tam poczuć jak w domu.
Awatar użytkownika
Filty
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:17

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: Filty »

W Łodzi to nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam ZOL "Dom Rodzinny". To bardzo dobra placówka. Seniorzy przebywają tam i na NFZ i prywatnie. Można mieć tam nawet pokój 1-osobowy z łazienką.
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: braciak »

Jeśli chodzi o dom opieki i to w Łodzi to ja niestety nie pomogę w tym. Za to jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Wam ten prywatny dom opieki http://domseniora24.pl/ Jest to dom opieki, w którym to każdy senior będzie miał bardzo dobrą i profesjonalną opiekę i to przez całą dobę. Oprócz oczywiście opieki seniorzy będą mieli dużo różnych rozrywek oraz towarzystwo osób w podobnym wieku
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Jaki dom opieki w Łodzi?

Post autor: contik »

Ja od siebie moge polecić http://podtopolami.eu Wiemy że dobrze się tam czuje. Staramy się ją jak najczęściej odwiedzać. Ogólnie to świetna kobieta ale niestety nie było innego wyjścia ze względuna jej chorobę.
ODPOWIEDZ