Valorant

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
sięna

Valorant

Post autor: sięna »

Cybersport zyskuje teraz tak dużą popularność! Jestem pewien, że tutaj też jest wielu fanów. Ale jakie gry lubisz? Ja sam gram w niektóre gry. A niektóre po prostu oglądam. Na przykład, lubię Valorant Events. Wiele utalentowanych drużyn.  Czy zgadzasz się ze mną? 
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Valorant

Post autor: znina »

Valorant to fajny tytuł, ale bardziej preferuję grę League of Legends, która również została wyprodukowana przez to samo studio. LoL jest grą zespołową, w którą gram od dawna i w przyszłości planuję zagłębić się w esport. Wiedzę na temat gry zawsze czerpię ze strony https://www.lolporadnik.pl/, bo znajdują się tam sprawdzone i rzetelne informacje. Dowiedziałem się między innymi, że Rabadon Deathcap w tym patchu jest tańszy o dwieście golda!
Sissi0hą

Re: Valorant

Post autor: Sissi0hą »

znina pisze: ↑23 mar 2021, 14:02 Valorant to fajny tytuł, ale bardziej preferuję grę League of Legends, która również została wyprodukowana przez to samo studio. LoL jest grą zespołową, w którą gram od dawna i w przyszłości planuję zagłębić się w esport. Wiedzę na temat gry zawsze czerpię ze strony bo znajdują się tam sprawdzone i rzetelne informacje. Dowiedziałem się między innymi, że Rabadon Deathcap w tym patchu jest tańszy o dwieście golda!
musze tam zaglądnąć.
-
Pościel z kory : 4Sleepy.pl
ODPOWIEDZ