ubezpieczenie oc

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

ubezpieczenie oc

Post autor: sfinx »

Kończy mi się ubezpieczenie OC samochodu gdzie współwłaścicielem był mój tata, który niestety zmarł w grudniu. W związku z tym muszę ubezpieczenie wziąć na siebie w całości. A nie mam sporych zniżek jeszcze. Gdzie zatem najlepiej wykupić polisę?
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: fikta »

Trudne pytanie, bo każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Najlepiej byłoby się odezwać do firmy https://beesafe.pl/ , gdyż ona oferuje pomoc w znalezienie najlepszego ubezpieczenia. Poza tym jak wejdziesz w link to zobaczysz sobie także, że dostępne są inne usługi np. mogą za nas załatwić naprawy mechaniczne/blacharskie, a także wymienic opony czy załatwić przegląd. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na takie sprawy :)
Awatar użytkownika
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2020, 17:57

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: Maja44 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów temat to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - http://poleasingowy508.pl .
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 184
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: Elisa »

Może znajdziesz kogoś do ubezpieczenia kto ma zniżki? Te bardzo dużo robią, ja jak porównywałam oferty ze zniżkami i bez to cena różniła się ogromnie. Co do samego porównania w różnych firmach to też często ceny się sporo różnią. Sprawdź sobie kalkulator oc/ac na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac Myślę, że będzie pomocny.
Awatar użytkownika
PatroL414
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:56

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: PatroL414 »

Warto zastanowić się nad współwłaścicielem pojazdu z pełnymi zniżkami, ale nie jest to konieczność. Niedawno kupiłem pierwsze auto, zarejestrowałem na siebie bez zniżek i lepszą ofertę niż na porównywarkach znalazłem na https://cupomat.pl. CUPomat.pl oferuje dodatkowe zniżki dla rolników, za dziecko do 13 roku życia oraz honorują kartę dużej rodziny.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: mksi898 »

Nie tylko samochód, ale również i motocykl potrzebuje odpowiedniego ubezpieczenia. Jak zatem ubezpieczyć motocykl, aby było to korzystne i bezpieczne? Myślę, że odpowiedzi na to pytanie można szukać wśród różnych porad na stronie https://cuk.pl/porady Osobiście uważam, że warto się zastanowić.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 326
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: mczay »

Ubezpieczenia ac i oc lepiej jest wybierać rozważnie, porównać oferty od wielu ubezpieczycieli. Tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ macie wygodną porównywarkę, mój brat niedawno kupił auto i też tam zamawiał ubezpieczenie i było to szybkie i wygodne.
Awatar użytkownika
travel1958
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:33

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: travel1958 »

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC dostałem na https://cupomat.pl.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 326
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: mczay »

del
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 170
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: Trompka11 »

Ale to już zawsze powinniście dobierać pod kątem konkretnej sytuacji. Przecież dzisiaj na rynku jest bardzo szeroka oferta ubezpieczeniowa, więc nie powinniście mieć większego problemu w znalezieniu czegoś odpowiedniego dla siebie. Najlepiej będzie, jeśli skorzystacie z gotowych zestawień, chociażby takich, jakie znajdziecie w https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ To pomoże Wam o wiele lepiej zorganizować kwestie związane z zabezpieczeniem siebie i swojej rodziny na każdej płaszczyźnie. Warto podejść do tego tematu z otwartą głową, bo to ważna rzecz.
mayczakę

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: mayczakę »

A czy znacie tą stronę https://swiatubezpieczen.net.pl/ ? Macie tam możliwość przejrzenia i wybrania dla siebie najlepszej oferty spośród bazy wielu ubezpieczycieli. To praktyczne i wygodne, nie trzeba na własną rękę szukać i porównywać. Ja z takiej opcji sama skorzystałam.
Urszulka_ś

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: Urszulka_ś »

Są kalkulatory ubezpieczeń komunikacyjnych gdzie z łatwością znajdziecie odpowiednie ubezpieczenie oc. Ja często korzystałam z takich kalkulatorów i znalazłam i tanie i dobre ubezpieczenie. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: balecki »

Jak najbardziej takie ubezpieczenie jest nam zazwyczaj bardzo potrzebne tym bardziej gdy jesteśmy właścicielami pojazdu. Jeśli chodzi natomiast o kolizję dwóch aut to jak na stronie napisano https://kioskpolis.pl/sprawdzenie-oc-ja ... /#kotwica1 tak możemy sprawdzić czy sprawca posiada właśnie ubezpieczenie OC.
łukaszkowal

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: łukaszkowal »

Jeśli chodzi o OC to ja zdecydowanie mogę polecić od siebie brokera https://ubezpieczenieonline.com.pl/ gdzie doradzą, pomogą wybrać najlepszą opcję i wiele więcej.
żul

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: żul »

Ubezpieczenie ma za zadanie chronić nas i naszą rodzinę, pomaga przejść przez trudne chwile i wspiera rodzinę finansowo. Sprawdź co proponuje Asdori :) Znajdziecie u nich dobrej jakości ubezpieczenia specjalistyczne. Dajcie znać, czy oferta was zainteresowała.
Awatar użytkownika
Warten
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2020, 3:39

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: Warten »

Kalkulatorów jest sporo, to prawda. Ale w sumie o wiele lepiej i dokładniej obliczy stawkę agent. Warto zgłosić się do kilku, by zobaczyć różnice w cenie, gdyż każda firma narzuca swoją marżę. Jednakże ja postwiłęm na toyota bank i dla mnie ta firma przedstawiła najlepsze warunki umowy o ubezpieczenie samochodu
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: siwak »

Wielu poszkodowanych nie zdaje sobie sprawy, jak wysokie odszkodowanie im przysługuje. Firmy często zaniżają wartość samochodu, sugerują naprawy w tanich warsztatach lub zastosowanie gorszej jakości części zamiennych dlatego polecam firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ wyślijcie im niezbędne dokumenty, wtedy dowiecie się jaka wypłata do odszkodowania Wam przysługuje. Można wyciągnąć całkiem niezłe pieniądze.
muł

Re: ubezpieczenie oc

Post autor: muł »

No jeśli mielibyśmy samodzielnie porównać oferty to raczej nie byłaby to chwila :) Ale faktycznie - oferty mogą się różnić i jeśli zależy nam na najtańszych polisach to dobrą opcją jest skorzystanie z kalkulatora, który porówna za nas oferty. OC, AC, NNW możesz porównać tutaj http://najtaniejonline.pl/ To faktycznie zajmuje chwilę, bo wypełniasz tylko dane, a reszta "robi się" automatycznie.
ODPOWIEDZ