Opinie o jargum.pl

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Gerard_73
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2020, 21:45

Opinie o jargum.pl

Post autor: Gerard_73 »

Hej, co sądzicie o firmie jargum.pl i ich produktach? Planuję zamówić u nich węże paliwowe i zastanawiam się, czy warto.
Awatar użytkownika
Magnus-71
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 19:14

Re: Opinie o jargum.pl

Post autor: Magnus-71 »

Według mnie warto. Jargum to polski producent węży różnego przeznaczenia, zresztą kupisz u nich też akcesoria typu opaski, obejmy itp. Mają bardzo konkurencyjne ceny, ale moim zdaniem przodują, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość ich asortymentu. Bardzo polecam.
antuś55

Re: Opinie o jargum.pl

Post autor: antuś55 »

Opaski i obejmy do rur to najlepiej kupować u https://obejmy-mocowania.pl/. Dlaczego? Bo wszystko można dostać od ręki, w jednym miejscu. A to ogromny, mega ogromny plus. W każdym razie dla mnie. Zawsze zamawiam do warsztatu większą ilość, bo zajmując się samochodami wiem, że zawsze coś może zaskoczyć i nigdy nie wiadomo, kiedy taka obejma może się naprawdę przydać. A tu już mam sprawdzone obejmy, wiem, że są to produkty dobrej jakości, które po prostu muszę mieć zawsze pod ręka.
ODPOWIEDZ