Mity o klimatyzacji

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Juta-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2021, 14:54

Mity o klimatyzacji

Post autor: Juta-72 »

Hej! :) Czy sądzicie, że klimatyzacja w domu to dobry wybór? Czasami słyszy się przeróżne teorie, jak na przykład to, że tego typu instalacja niekorzystnie wpływa na zdrowie. Inni mówią też, że klima potrafi być hałaśliwa. Według mnie to mity, a ciekawa jestem, jakie wy macie zdanie na ten temat. Podzielicie się opiniami?
ŁukaszGliński

Re: Mity o klimatyzacji

Post autor: ŁukaszGliński »

Ja zawsze miałem wątpliwości co do klimatyzacji ale 5 ostatnich lat te letnie upały bardzo mnie przeczołgały. Od jakiegoś czasu choruję na serce wiec upały dla mnie gwóźdź do trumny i od tego sezonu letniego u mnie klimatyzacja jest. Teraz wiem, że żyję i naprawdę nie umęczył mnie ten letni okres. Klimatyzację zamontowała mi firma Progressklima http://progressklima.com.pl/oferta/klimatyzacja/ z Łomianek.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Mity o klimatyzacji

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://coolklima.pl/
ODPOWIEDZ