kurier

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

kurier

Post autor: sfinx »

hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: kurier

Post autor: neverland »

sfinx pisze: ↑20 maja 2021, 15:36 hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Chyba kurier, ale to by trzeba było sprawdzić. Sama jestem ciekawa. Czy ktoś może powiedzieć co wychodzi taniej? I też ciekawi mnie temat jak wysłać paczkę za pobraniem , bo nigdy nie wysyłałam i nie wiem jak się za to zabrać
ODPOWIEDZ