Interesujące książki kryminały?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Feliksa

Post autor: Feliksa »

Od dłuższego czasu czytam te wszystkie popularne z czołówek rankingów kryminalnych i z polskich autorów i z zagranicznych i mam wrażenie, że przeczytałam już totalnie wszystko i zaczynam odczuwać braki. Czy może na waszej liście takich książek, jeśli oczywiście czytacie kryminalne są jakieś nowości czy nisze, do których warto zerknąć chociaż nie mówi się o nich tak głośno jak o np. Remigiuszu Mrozie czy Jo Nesbo?

Widziałam ostatnio zapowiedź jednego jakiegoś nowego kryminału Alex Sand, Pan Strach, i w sumie po okładce to bym wzięła,
Obrazek
bo fajna, ale jeszcze go nie można kupić, dopiero w maju 2022, dlatego chętnie zdam się na wasze inne podpowiedzi.

Podsuniecie coś proszę?
Szansetka

Re: Interesujące książki kryminały?

Post autor: Szansetka »

Piszesz, że "Od dłuższego czasu czytam te wszystkie popularne z czołówek rankingów kryminalnych i z polskich autorów i z zagranicznych i mam wrażenie, że przeczytałam już totalnie wszystko i zaczynam odczuwać braki. " - wiesz co mi sie zdaje że to niemożliwe przeczytać wszystko :lol:

Obserwuję, zę kryminałów nowych na rynku to się pojawia z 5 w każdym miesiącu he he.
A jakich autorów lubisz i znasz?
To podpowiem ci kogoś z takich, kogo na tej liście nie wymienisz. ja czytam bardzo dużo.

Tego Pana Stracha nie znam ale okładka spoko, obadam sobie zaraz gdzie to można dostać.
ODPOWIEDZ