Interesujące książki kryminały?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Feliksa

Interesujące książki kryminały?

Post autor: Feliksa »

Interesujące książki kryminały?
Od dłuższego czasu czytam te wszystkie popularne z czołówek rankingów kryminalnych i z polskich autorów i z zagranicznych i mam wrażenie, że przeczytałam już totalnie wszystko i zaczynam odczuwać braki. Czy może na waszej liście takich książek, jeśli oczywiście czytacie kryminalne są jakieś nowości czy nisze, do których warto zerknąć chociaż nie mówi się o nich tak głośno jak o np. Remigiuszu Mrozie czy Jo Nesbo?

Widziałam ostatnio zapowiedź jednego jakiegoś nowego kryminału Alex Sand, Pan Strach, i w sumie po okładce to bym wzięła,
Obrazek
bo fajna, ale jeszcze go nie można kupić, dopiero w maju 2022, dlatego chętnie zdam się na wasze inne podpowiedzi.

Podsuniecie coś proszę?
Szansetka

Re: Interesujące książki kryminały?

Post autor: Szansetka »

Piszesz, że "Od dłuższego czasu czytam te wszystkie popularne z czołówek rankingów kryminalnych i z polskich autorów i z zagranicznych i mam wrażenie, że przeczytałam już totalnie wszystko i zaczynam odczuwać braki. " - wiesz co mi sie zdaje że to niemożliwe przeczytać wszystko :lol:

Obserwuję, zę kryminałów nowych na rynku to się pojawia z 5 w każdym miesiącu he he.
A jakich autorów lubisz i znasz?
To podpowiem ci kogoś z takich, kogo na tej liście nie wymienisz. ja czytam bardzo dużo.

Tego Pana Stracha nie znam ale okładka spoko, obadam sobie zaraz gdzie to można dostać.
Awatar użytkownika
Roch
Posty: 23
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:18

Re: Interesujące książki kryminały?

Post autor: Roch »

Jeżeli ma Ci się opłacać, to najlepiej szukać dobrych ofert na Allegro oraz promek np. na ceneo, które przekieruje Cię gdzie trzeba. Jeżeli chcesz wspierać wydawnictwo, kupuj na stronie wydawnictwa, bo dystrybucja zwykle kosztuje wydawcę jakieś 50% zysków. Podobnie jest, jeżeli mowa o autorach niezależnych - tych najlepiej wspierać kupując bezpośrednio od nich. Płacisz pełną cenę, ale możesz liczyć np. na bonus w postaci dedykacji i poczucia, że dana osoba dostaje pełną gratyfikację za swoją robotę.
Sporo informacji o promocjach na nowości ksiązkowe jest na tej stronie https://ksiazkiczas.pl/ Polecam poszukać ;)
ODPOWIEDZ