Gdzie kupujecie biżuterię?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: Alina »

Witam! Prowadzę sklep jubilerski i chciałbym zakupić nowy asortyment do sklepu. Zastanawiam się nad kupnem biżuterii srebrnej od wytwórcy AG Amber. Myślicie, że warto? Jak oceniacie jakość tej biżuterii?
Awatar użytkownika
Edmund
Posty: 45
Rejestracja: 20 sie 2019, 10:24

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: Edmund »

Kupowałem kiedyś pierścionek ich autorstwa i jak najbardziej polecam. Jakość biżuterii bardzo wysoka.
Awatar użytkownika
pabiana-73
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2019, 1:33

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: pabiana-73 »

Myślę, że warto zamówić biżuterię od firmy AG Jarosław Kunicki. Wytwarza ona przepiękną biżuterię z srebra i bursztynu. Polecam zapoznać się z ich pełną ofertą. Jakość wyrobów jest bardzo wysoka.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: Alina »

Dzięki za opinie!
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: Mirka85Mirka »

Na walentynki kupiłam mojej mamie piękny łańcuszek z serduszkiem z tego zakładu jubilerskiego www.rzeszowski-jubiler.pl i powiem wam, że w tym zakładzie mają bardzo ciekawe wzornictwo i super ceny.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: mkoP »

Super, że weszłam na tę stronę - zaraz posprawdzam linki, bo szukam ciekawerj bizuterii - najlepiej niedrogiej :)
patuśka

Re: Gdzie kupujecie biżuterię?

Post autor: patuśka »

Wszystko zależy jaką, jednak generalnie kupuję ją w sieci. Od jakiegoś czasu szukam biżuterii w sieci. Na stronie https://kobieta.interia.pl/artykuly-spo ... Id,5353877 czytałam fajny artykuł dotyczący biżuterii ze stali chirurgicznej. Kupiłam z niej kolczyki i jestem z nich bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ