Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
maniak
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019, 22:08

Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: maniak »

Dostałem ofertę od firmy Funkymedia, czy ma ktoś jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
Krystyna
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:33

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Krystyna »

maniak pisze: ↑07 lut 2019, 22:09 Dostałem ofertę od firmy Funkymedia, czy ma ktoś jakieś opinie na ich temat?
Możesz śmiało brać ich ofertę pod uwagę, mają dobrą opinię, firma od 9 lat na rynku.
Awatar użytkownika
Aśka
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2019, 16:13

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Aśka »

Pozycjonują mi 15 fraz za 499zł, pozycję są ok tak więc mam dobrą opinię. Cena konkurencyjna, frazy wysoko polecam.
Awatar użytkownika
Karolajna
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:22

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Karolajna »

W pełni zasłużone dobre opinie. Od kilku miesięcy zajmują się promocją mojej strony w sieci - pozycjonowanie + linki sponsorowane. Mega udana współpraca. Także moja opinie też pozytywna leci do nich. POLECAM!
Awatar użytkownika
cmm
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:58

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: cmm »

Nie mogę na firme powiedzieć na dzień dzisiejszy nic złego. Ludzie pracujący w niej są otwarci na sugestię, dobrze przedstawili mi plan działań, ta wiec przynajmniej wiem za co płacę. Ceny w granicach rozsądku, miałem propozycję tańszej oferty, ale nie cena była dla mnie priorytetem ale skuteczność działań.
Poza tym odświeżyli mi stronę, dzięki temu wygląda o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: katarina »

Kilka firm podchodziło do pozycjonowania moich stron. I niestety nie było efektów. Dopiero Funkymedia dali radę. Mają wiedzę, doświadczenie i know how. Pozycjonowanie u nich to przyjemność - po prostu oddajesz temat w ich ręce i efekty stopniowo się pojawiają. Opinie firma ma dobre i ja dorzucam do tego koszyczka moją, pozytywną rzecz jasna, opinię.
Awatar użytkownika
Szczepkowski
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:42

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Szczepkowski »

Super sprawne działanie. Nie dość, że odświeżyli wygląd mojej strony www to jeszcze ich działania dają wymierne efekty w pozycjonowaniu. Profesjonalna firma i muszę ich tutaj pochwalić za kreatywność bo zaproponowali mi wiele metod reklamy w sieci, niekoniecznie związanych również z pozycjonowaniem. Znalezienie się na pierwszej stronie na większość fraz trochę zajęło ale zdaję sobie sprawę z tego, że frazy nie były łatwe.
Awatar użytkownika
Kopt
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:12

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Kopt »

Jestem zadowolony ze współpracy. Stronka dobrze zoptymalizowana. Poza tym pozycjonowanie daje efekty, bo strona pnie się w górę w wynikach wyszukiwania.
Firma ma duże doświadczenie w branży. Poza tym o wiele więcej tutaj działania niż gadania a to najbardziej lubie w wykonawcach. Dostaje wymierne efekty w stosunku do kwoty jaką mnie to pozycjonowanie kosztuje. Co przekłada się również na ruch na stronie firmy oraz ilość klientów, którzy z naszych usług korzystają.
No jasne, ze ktos moze powiedzieć, ze drogo. Ale moim zdaniem jeśli chce się dobrych usług to przyoszczędzić się tutaj nie da.
Awatar użytkownika
finkaa
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:24

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: finkaa »

Perfekcja i do tego sumienna praca. Bardzo fajna firma godna uwagi. Warto czasem poszukać dobrej firmy jak Funkymedia. Moja opinia jest pozytywna i duże zadowolenie. Na pewno nie jeden raz powrócę z różnymi działaniami.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Jolka.W »

Pozycjonowanie to nie jest prosta sprawa. Jeszcze kilka lat temu wystarczyło masowo dodać linki i po kłopocie. Dziś to szereg czynności, które trzeba wykonać, żeby osiągnąć wybrane pozycje. W Funkymedia zdecydowanie wiedzą nie tylko jak pozycjonować, ale też jak pozycjonować dobrze. Skuteczni, rzetelni, po prostu nic dodać, nic ująć. Przy współpracy z taką firmą opinia może być tylko jedna - pozytywna rzecz jasna.
Awatar użytkownika
Winner
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:35

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Winner »

Muszę przyznać, że merytorycznie jest bardzo konkretnie. Mogę bez wahania polecić ich usługi bo pomysły mają bardzo dobre, jest również profesjonalnie i uczcicie co można docenić w tej branży. Poza tym podoba mi się, że podejście u nich jest indywidualne i nie jest się jedynie kolejnym numerkiem do odhaczenia. Z usług korzystam od prawie roku. Pozycjonują stronę firmową mojej firmy oraz rezultaty są dobre. Obsługa i kontakt na najwyższym poziomie. Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który korzysta z usług innej firmy i narzekał, że od tygodnia nie może się z nimi skontaktować. Co wydało się dla mnie abstrakcyjne, bo w Funkymedia nigdy problemu z kontaktem nie miałem.
Awatar użytkownika
Flipa
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 8:49

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Flipa »

Bardzo fajne oferty mają na pozycjonowanie u funkymedia. U nas ich praca dała spore wyniki. Czasem warto zainwestować w dobrą firmę marketingową taką jak Ta. Ja też szukałam opinie o tej firmie, aby wybrać coś najlepszego i konkretnego, aby rezultat był taki jak należy. Kto szuka ten korzysta. Robota wykonana na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Olgusiek33
Posty: 42
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Olgusiek33 »

Wiadomo że reklama w internecie jest bardzo ważną kwestia. Samemu jest bardzo ciężko zająć się takimi sprawami, będziecie musieli poświęcić bardzo dużo na to czasu. Słyszałam już kilka dobrych słów o Funkymedia, generalnie mają same pozytywne opinie. Jak bedziecie starać się o reklame w internecie to i tak poczytajcie kilka słów o kwestiach na temat pozycjonowania czy też SEM. Na stronie https://funkymedia.pl/nie-taki-adwords- ... oznac.html znajdziecie przydatny artykuł poświęcony płatnym reklamom.
Awatar użytkownika
Anna
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:13

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Anna »

Jestem ich klientką od prawie roku, moja opinia na temat firmy również jest pozytywna. Strona w ciągu tego roku wzrosła na wysokie pozycje, wszystko wykonane sensownie, ze strategią. I wielowymiarowo bo na wielu platformach. Bo prowadzą nie tylko pozycjonowanie strony, ale również zlecam im kampanie w social media. W dodatku świetna komunikacja, bardzo dobre zrozumienie klienta oraz dokładnie opisane działania.
Ciężko jest znaleźć tak dobrze zorganizowaną firmę.

jak wykonać płot lamelowy
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: mantra »

Pozycjonowanie to niezwykle trudne zagadnienie, przekonałam sie o tym na własnej skórze. Byłam nawet na kilku szkoleniach z SEO jednak trzeba mieć również dotęp do płatnych narzędzi jezeli chodzi o skuteczne SEO. Co do samej firmy to Funkymedia ma bardzo dobre opinie w internecie i nie tylko. Mój jeden znajomy wypowiadał się o nich w samych superlatywach
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:46

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: lila87 »

Ja sama bym nie wykonywała takich zadań bo bała bym się zaszkodzić samej sobie, jednak firma zawsze wie co wykonać i jak to zrobić. Oferta Funkymedia sprawdza się pod wieloma względami. Oferta dobra, sprawozdanie z całości wykonania. Jestem z ich pracy zadowolona. Opinie mogę wystawić pozytywną jak najbardziej.
Awatar użytkownika
antosia
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2019, 13:06

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: antosia »

Opinia moja jest bardzo pozytywna. Firma zna się na marketingu. Super zestawienia i do tego potrafią wszystko profesjonalnie wyjaśnić i doradzić. Wiele osób szuka ciekawych rozwiązań godnych uwagi i ta oferta u tej firmy jest warta uwagi.
Awatar użytkownika
Moniq
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:52

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Moniq »

Śmiało korzystaj. Ludzie z Funkymedia wiedzą co robią. Miałam okazję współpracować o polecam. Mam o nich bardzo dobrą opinie. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to podchodzą bardzo indywidualnie do klienta, co przekłada się potem na skuteczność ich pracy.
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Kasja »

Funkymedia - zespół profesjonalistów, dla których praca to nie tylko obowiązek, ale i pasja. To widać i czuć w kontakcie z nimi. Pozycjonowanie mają w małym palcu - szybko zrobili audyt, wskazali słabe punkty, wyselekcjonowali frazy i skutecznie zaczęli działać. Opinia może być tylko pozytywna.
Awatar użytkownika
Eleonor
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:19

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Eleonor »

Samodzielne pozycjonowanie to prosta droga do filtra. Doświadczyłam tego na własnej skórze. Dobre opinie o Funkymedia przekonały mnie do współpracy z nimi. I nie zawiodłam się - prawdziwi spece w temacie pozycjonowania. Od audytu, przez dobór fraz kluczowych, po wysokie pozycje.
Awatar użytkownika
Leyla
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:17

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Leyla »

Mało która firma ma takie dobre opinie jak Funkymedia. I po kilku miesiącach współpracy z nimi wcale mnie to nie dziwi. Dla mnie pozycjonowanie to czarna magia. Więc oddałam całość działań w ich ręce. I nie zawiodłam się. Pozycje rosną, a jak zyskuję klientów.
Awatar użytkownika
Berti
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:20

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Berti »

Najlepsza firma do pozycjonowania z jaką miałam okazję współpracować. Opinie mają dobre i każda jest w moim odczuciu w pełni zasłużona. Bardzo dobrze nam się układa współpraca - informują na bieżąco co i jak. O pozycjonowanie moich stron zupełnie nie muszę się martwić - wszystko ogarnia Funkymedia.
Awatar użytkownika
Olszewska
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:14

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Olszewska »

Odkąd mam stronę www przerobiłam już współpracę przynajmniej z trzema firmami od pozycjonowania. Obiecywali dużo, efekty mizerne, ale oczywiście regularnie trzeba było płacić. Za nic. Dlatego opinie o Funkymedia potraktowałam z niedowierzaniem, ale zaryzykowałam. I okazało się, że lepiej trafić nie mogłam. Są efekty, a ja wiem za co płacę.
Awatar użytkownika
DorotaD
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:36

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: DorotaD »

Śmiało korzystaj z oferty jeśli taką dostałaś. Opinie o Funkymedia w żaden sposób nie są przesadzone. Ja od kilku lat współpracuję z nimi w temacie pozycjonowanie. Zresztą nie tylko w tym, bo kampanie adwords też dla mnie prowadzą. I nie narzekam na ich usługi. w 100% spełniają moje oczekiwania, także i Tobie polecam.
Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:45

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Majki »

Dla mnie Funkymedia są najlepsi. Żadna z przedstawionych opinii nie jest przesadzona. Pozycjonowaniem zajmują się od lat i ciągle unowocześniają swoje metody. To widać, bo nadal są skuteczni. Moje strony wyciągnęli bardzo wysoko, co przełożyło się na ilość klientów. Polecam.
Awatar użytkownika
Makowka37
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:38

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Makowka37 »

A czego dokładnie dotyczy oferta? Bo u mnie zajmują się reklamą Adwords. I są po prostu rewelacyjni. Kampania skuteczna, konwersje były i są. Dobrali takie słowa kluczowe, że to faktycznie działa. Nie czytałam tutaj jakie są opinie innych, ale ja polecam Ci ich serdecznie. Przerobiłam kampanie Adwords z kilkoma firmami i nigdy nie były one tak skuteczne.
Awatar użytkownika
Rita22
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:28

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Rita22 »

Funkymedia to zawodowcy, którzy doskonale wiedzą jak poruszać się w cyfrowym świecie i jego realiach. Spotkałem wiele opinii na temat tej firmy i zawsze są to opinie pozytywne. Po miesiącu współpracy przestałem się dziwić.
Awatar użytkownika
ewcia34
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:11

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ewcia34 »

W pełni profesjonalna ekipa z całą masą dobrych opinii. Współpraca z Funkymedia przebiega bezproblemowo, efekty ich działań są szybko widoczne. Moim zdaniem warto. Bez takich działań trudno rozkręcić jakiś biznes.
Awatar użytkownika
ewa241
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 17:34

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ewa241 »

Mam właśnie okazję współpracować z Funkymedia i jestem bardzo zadowolona. Strona poszybowała w wynikach wyszukiwania odkąd się nią zajmują. Nie dziwię się tym wszystkim pozytywnym opiniom, są trafione. Sama też mam takie zdanie na ich temat.
Awatar użytkownika
salcia89
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:01

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: salcia89 »

Jeśli zależy wam na szybkim i trwałym efekcie to pozycjonowanie z Funkymedia jest idealnym rozwiązaniem. Bardzo sprawnie działająca firma z masą pozytywnych opinii. Sprawdziłam na własnej skórze, i powiem tak - jest ok, bardzo ok :)
Awatar użytkownika
ewcia45
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:39

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ewcia45 »

Kiedyś dość sceptycznie podchodziłam do zagadnień związanych z pozycjonowaniem stron. Znajomy przekonał mnie pokazując wyniki jakie ma jego stronka. Tak zaczęła się moja współpraca z Funkymedia. Fajna firma, znają się na rzeczy i faktycznie są w stanie poprawić wyniki strony. Czytałam wiele opinii, w większości pozytywnych. I z tymi zgadzam się w pełni.
Awatar użytkownika
Alchelor
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:10

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Alchelor »

W sieci widzę same dobre opinie. Chyba jest to wartościowa oferta.
Magicy tworzą iluzje, ale nie są nieśmiertelni.
Awatar użytkownika
xtrack
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:08

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: xtrack »

Wiecie na ile jest to godne zaufania? Nie wiem czy korzystać z tej propozycji.
Tylko ci którym ufasz, mogą cię zdradzić.
Awatar użytkownika
zofia34
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:36

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: zofia34 »

Funkymedia ma w środowisku firm zajmujących się tą branżą bardzo dobrą opinię. Ja, jako klient również mam na ich temat bardzo dobre zdanie. I to nie tylko ze względu na skuteczność, ale również ze względu na sposób traktowania klienta. Polecam.
Awatar użytkownika
aldona54
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:38

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: aldona54 »

Mam opinię o firmie Funkymedia. Dobrą :) Świetni ludzie i bardzo dobrzy fachowcy. Nie obiecują gruszek na wierzbie, ale są w stanie dużo zdziałać. Osobiście polecam, warto zainwestować w tę formę promocji.
Awatar użytkownika
anka56
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:17

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: anka56 »

Możesz śmiało skorzystać. Dobra i sprawdzona firma zajmująca się pozycjonowaniem i nie tylko. Funkymedia od dłuższego czasu współpracują w tym zakresie z naszą firmą i wszyscy są zadowoleni. Mam na ich temat bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
jula32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 12:18

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: jula32 »

Jeśli serwis trzeba pozycjonować, to tylko z Funkymedia. Moi poprzedni "specjaliści" nie popisali się zbytnio, ani wiedzą, ani zapleczem. Odkąd jestem z Funkymedia trwa praktycznie sielanka. Kontakt z firmą wzorowy, czasy reakcji rewelacyjne. No jak tu mieć o nich złą opinię?

poziome centrum obróbkowe
Awatar użytkownika
ewelona43
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:35

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ewelona43 »

Super współpracuje mi się z Funkymedia. Zawsze są na bieżąco ze zmieniającymi się algorytmami wyszukiwania, zawsze uprzejmi, zawsze w kontakcie. Polecam, zresztą widzisz opinie innych zadowolonych użytkowników.
Awatar użytkownika
isia43
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:46

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: isia43 »

Według mnie Funkymedia to świetna firma. Działają już wiele lat, więc o czymś to świadczy. Utrzymanie się na powierzchni przy tak zmiennym środowisku pracy jest w mojej opinii nie lada wyczynem. Szczególnie sprawnie poszła im kampania Google Ads, ale polecam również do innych zagadnień związanych z marketingiem internetowym.
Awatar użytkownika
ilona365
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:25

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ilona365 »

Moim zdaniem warto. Funkymedia to świetnie działająca firma, do tego nieźle rozeznana w realiach rynku. Mają całą masę zadowolonych klientów i co za tym idzie również masę pozytywnych opinii. Fajnie, że prace nad serwisem poprzedza audyt SEO/SEM. To pozwala na znalezienie i wyeliminowanie słabych punktów serwisu.

play abonament internet pakiet
Awatar użytkownika
isia65
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:03

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: isia65 »

Pozycjonowanie z Funkymedia jest łatwe i przyjemne. Brzmi jak frazes, ale to szczera prawda. U mnie akurat najbardziej sprawdził się audyt SEO i wykupione po nim pakiety wsparacia programistycznego, które pomogły usunąć błędy z kodu strony. Z mojej strony leci pozytywna opinia, bo panowie programiści poradzili sobie z tym tematem nad wyraz sprawnie.
Awatar użytkownika
amorzenadmoze
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:29

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: amorzenadmoze »

Warto zastanowić się nad pozycjonowanie we Wrocławiu . Firma FoxStrategy to dość dobrze rokująca firma na rynku. Działa ona zarówno na Polskim rynku jak i na zagranicznych, np. Niemcy. Z doświadczenia wiem ,że takie firmy bardziej się starają a co za tym idzie rezultaty są bardzo dobrze ! :D
Awatar użytkownika
koma64
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:54

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: koma64 »

Funkymedia to prawdziwi profesjonaliści z szerokim wachlarzem usług. U mnie na przykład zajmowali się stroną od strony SEO Copywritingu. Okazało się, że moje treści nie były tak dobre jak myślałam. Na szczęście już wszystko jest ok. Polecam. Znają się na swojej pracy i mają świetne opinie.
Awatar użytkownika
iwona63
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:35

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: iwona63 »

Funkymedia zajęli się w przypadku mojej firmy remarketingiem. AdWords daje ogromne możliwości w tym zakresie, tylko trzeba wiedzieć jak tego użyć. Spece z tej firmy wiedzą, więc zdecydowanie polecam. Czytałam sporo dobrych opinii na temat tej firmy i nie pozostaje mi nic innego jak się z nimi zgodzić.
Awatar użytkownika
kamila53
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 7:54

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: kamila53 »

Możesz śmiało korzystać z oferty Funkymedia. Sprawnie działająca, efektywna firma zajmująca się szeroko pojętym marketingiem internetowym. To kompleksowy proces, a oni zajmują się praktycznie każdym jego aspektem. U mnie pisali teksty na nowo, bo stare jakoś kulały. Moja opinia? Warto.
Awatar użytkownika
bogna65
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:41

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: bogna65 »

Nie tylko ja jestem zadowolona z usług Funkymedia. Moi znajomi również korzystali i tak samo jak ja mają o nich bardzo dobrą opinię. Efekty ich pracy są trwałe, widać, że znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
krysia53
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 10:35

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: krysia53 »

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to Funkymedia są w mojej opinii jedną z lepszych firm zajmujących się tym zagadnieniem. A już kilka z nich "przewinęło" się przez moją stronę.
Awatar użytkownika
julita25
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:54

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: julita25 »

Od blisko pół roku współpracujemy z firmą Funkymedia w zakresie kampanii Google Ads. Prace są prowadzone z głową i wychodzi to bardzo sensownie. Także potwierdzam ogólnie dobre opinie krążące o firmie.
Awatar użytkownika
iwona645
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:28

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: iwona645 »

Na pozycjonowaniu z Funkymedia z pewnością się nie przejedziesz. Nie bez powodu firma ma tak dobre opinie, gdzie nie spojrzysz. Ich SEO Copywriting to profesjonalna usługa, której poziom jest bardzo wysoki. Już kilka osób próbowało mi w tym pomóc, ale nie dawali rady.
Awatar użytkownika
sabina534
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:06

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: sabina534 »

Dobrze trafiłaś jeśli chodzi o specjalistów od pozycjonowania. Funkymedia mają bardzo dobre opinie zarówno jako zespół jak i poszczególne działy. Bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje. A co najważniejsze - bardzo efektywnie.
Awatar użytkownika
Motaro
Posty: 42
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:44

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Motaro »

Pierwsze słyszę o tej firmie. Jak dla mnie to takich firm jest w Polsce tysiące.
_____________________________
Magisterskie prace z marketingu
Awatar użytkownika
zosia621
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:38

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: zosia621 »

Mogę polecić firmę funkymedia.pl, bo mają dobre opinie. Pozycjonuję u nich stronę za niewielką kwotę, ale jak na taką cenę, to wyniki są naprawdę zadowalające. Widać, że znają się na swojej branży jak mało kto.
Awatar użytkownika
nati210
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: nati210 »

Zleciłam funkymedia.pl kampanię SEO i Adwords i wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Efekty nie przychodzą od razu, bo to specyficzna dziedzina, ale warto czekać. Wyniki są lepsze niż się spodziewałam, dlatego dobre opinie o firmie są zasłużone.

unieważnienie aktu notarialnego
Awatar użytkownika
krysia35
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:48

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: krysia35 »

Firma funkymedia.pl działa na polskim rynku już od kilku lat i mają dobre opinie. Dlatego sama postanowiłam im zaufać i zleciłam kampanię. Wiem, że pozycjonowanie to długotrwały proces, ale po kilku miesiącach współpracy jestem naprawdę zadowolona z wyników.
Awatar użytkownika
arnika552
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:26

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: arnika552 »

Funkymedia.pl pozycjonuje mi kilka stron i współpracuję z nimi już od kilku lat. Widać, że wykonują swoją pracę dokładnie i znają się na tym, bo wyniki są powyżej oczekiwań. W mojej opinii to jedna z lepszych firm w tej branży.
Awatar użytkownika
alicja600
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:29

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: alicja600 »

Pozycjonowanie to etap długotrwały, ale z funkymedia.pl efekty przyszły dosyć szybko. Firma prowadzi mi kampanie na dosyć niewielka kwotę, ale jestem zadowolona z wyników. W mojej opinii firma ta się sprawdza.
Awatar użytkownika
wiktoria53
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:15

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: wiktoria53 »

Funkymedia to nie tylko firma ze świetna opinią, ale również skuteczni i sprawdzeni przez wielu fachowcy. U mnie z problemami uporali się już w kilka tygodni. Wiadomo, że to początek dłuższej współpracy, bo pozycja sama się nie utrzyma.
Awatar użytkownika
helga314
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:25

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: helga314 »

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to mam taką opinię, że funkymedia.pl to jedna z lepszych firm z branży. Efekty przychodzą dosyć szybko, a wiadomo, że trzeba na nie trochę poczekać. Warto z nimi podjąć współpracę.
Awatar użytkownika
melania991
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:28

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: melania991 »

Jeżeli ktoś oczekuje w miarę szybkich efektów w pozycjonowaniu, to polecam funkymedia.pl. Oczywiście wyniki nie przyjdą z dnia na dzień, bo w tej branży nie jest to takie proste. W mojej opinii ta firma wie, jak podchodzić do swoich obowiązków.
Awatar użytkownika
ela007
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:34

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ela007 »

Każdy, kto choć trochę wie, na czym polega pozycjonowanie, wie, że na efekty trzeba cierpliwie poczekać. Jednak funkymedia.pl pozytywnie mnie zaskoczyli, bo efekty było widać wcześniej niż się spodziewałam. Dlatego mam bardzo dobrą opinię o nich i polecam każdemu.
Awatar użytkownika
krysia005
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:39

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: krysia005 »

Myślę, że każdy, kto ma własną stronę i chce, żeby była ona widoczna, korzysta z pomocy pozycjonerów. W mojej opinii jedną z lepszych firm jest funkymedia.pl. Znają się na swojej pracy i wiedzą, co robić, aby były efekty.
Awatar użytkownika
danka720
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:42

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: danka720 »

Znam funkymedia.pl, więc wyrażę swoją opinię. Prowadzą mi kampanię od kilku miesięcy i już widzę duże efekty. Widać, że się starają i zależy im na kliencie.
Awatar użytkownika
natasza099
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:27

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: natasza099 »

Firma funkymedia.pl działa na polskim rynku już od kilku lat i mają dobre opinie. Dlatego sama postanowiłam im zaufać i zleciłam kampanię. Wiem, że pozycjonowanie to długotrwały proces, ale po kilku miesiącach współpracy jestem naprawdę zadowolona z wyników.
Awatar użytkownika
oliwka645
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:22

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: oliwka645 »

Wybierając Funkymedia kierowałam się opiniami, jakie znalazłam w internecie. To pierwszy raz, więc szukałam długo i ostrożnie. Okazało się, że dobrze trafiłam. Super współpraca, po modernizacji tekstów pod względem wyszukiwania strona sama się pnie w górę. Polecam.
Awatar użytkownika
oliwka534
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:41

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: oliwka534 »

Na Funkymedia trafiłam całkiem przypadkiem idąc tropem pozytywnych opinii. Nie spodziewałam się cudów, tym bardziej byłam mile zaskoczona zarówno podejściem do klienta jak i fachowością usług. Zdecydowanie polecam, nie tylko pozycjonowanie z tą firmą.

parownika
Awatar użytkownika
ikona534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:28

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: ikona534 »

Możesz w ciemno brać ofertę Funkymedia. Jestem więcej niż pewna, że twoja strona będzie się pięła w górę jak szalona. Firma ma świetne opinie, do tego bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje. Ja polecam.
Awatar użytkownika
mala745
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:39

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: mala745 »

Funkymedia oferują nie tylko pozycjonowanie. Mają w swoim portfolio bardzo wiele działań, których celem jest skuteczne reklama internetowa. Mi świetnie się z nimi współpracuję i każdemu życzę takich kontaktów z firmą zajmującą się marketingiem. Polecam i oczywiście zostawiam swoją pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
sabina531
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:28

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: sabina531 »

Nie spotkałam się jeszcze ze złą opinią na temat pracy Funkymedia. Fajnie działający zespół, znający się na swojej pracy i do tego pomysłowy. Jeśli zależy wam na promocji w internecie to ta firma jest strzałem w 10 tkę.
Awatar użytkownika
hanka812
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:20

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: hanka812 »

Moim zdaniem Funkymedia to świetnie zorganizowana i profesjonalnie działająca firma. Zanim przystąpili do pozycjonowania wykonali dla mnie audyt SEO/SEM, który wyraźnie pokazał słabe strony mojej witryny. Oczywiście wszystko umieli poprawić i teraz z dnia na dzień jest lepiej. To jeden z powodów, dla których mam o firmie dobrą opinię. Drugim jest ich kontakt z klientem.
Awatar użytkownika
halina948
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:30

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: halina948 »

Współpracowałam z Funkymedia i mam o nich bardzo dobrą opinię. Po pierwsze są skuteczni, a to przecież chyba najważniejsze dla klienta. Po drugie bardzo komunikatywni, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, a to ważne dla mnie.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: feel09 »

Postaw na firmę która zna i rozumie branże. Nie jest to oczywisty fakt, więc rozważ wszystkie "za i przeciw" i dopiero później podejmuj decyzję. Dowiedz się też czym jest pozycjonowanie szerokie Lublin i nie bierz w ciemno czegokolwiek. Pieniądze wydane raz a porządnie są zdecydowanie lepszą opcją!
Awatar użytkownika
kinga645
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 10:52

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: kinga645 »

Z Funkymeia współpracujemy już dwa lata. Były to różne projekty i zawsze udawało się uzyskać upragniony efekt w postaci niezłej pozycji w wynikach wyszukiwania. Opinia nie może być zła, firma działa wzorowo.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: mantra »

Z tego co widziałam to można znaleźć bez problemu sporo firm zajmujących się pozycjonowaniem, czy też innymi działaniami jeżeli chodzi o marketing internetowy. Porozglądajcie się za różnymi ofertami, może popytajcie wśród znajomych, czytajcie opinie o konkretnej firmie. Myślę, że tu warto też zapoznać się z ofertą od https://echomarketing.pl/ Tu możecie liczyć na spory zakres usług marketingu w sieci, w tym działania SEO, SEM, copywriting i inne.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: bongu »

Pozycjonowanie i ogólny rozwój firmy bywa często bardzo trudny. Zwłaszcza, gdy jest duża konkurencja. Pamiętam, że gdy ja byłam w takiej sytuacji, to bardzo pomogły mi filmy Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71, dzięki którym nabrałam sporo wiedzy i lepiej podchodzę do marketingu w swojej firmie.
żaczek

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: żaczek »

w przypadku wyboru firmy zajmującej się pozycjonowaniem trzeba zapoznać sie z ofertami kilku firmy i samemu porównać, ja wysyłałem zapytania do chyba 7 firm wybrałem ostatecznie MTWEB. Jestem z nimi już trzy miesiące i jestem mega zadowolony.

mąż ewy wachowicz
przemekl18831

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: przemekl18831 »

Krótko mówiąc - świetna firma. Zdecydowaliśmy się pozycjonować naszą stronę internetową mojseksuolog.pl z FunkyMedia i każdego miesiąca mamy coraz więcej wejść. Wcześniej nasza strona nie powalała pod względem miesięcznych odwiedzin - może 200-300 osób miesięcznie wchodziło. Po 6 miesiącach współpracy naszą stronę odwiedza już po około 6000 osób miesięcznie. Polecam

kontakt na pilota allegro
Qilko26

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Qilko26 »

katarina pisze: ↑21 mar 2019, 11:20 Kilka firm podchodziło do pozycjonowania moich stron. I niestety nie było efektów.
Skuteczne pozycjonowanie strony w google to proces cykliczny, ale i wybranie odpowiedniej firmy do tego jest kluczem do sukcesu. Zwłaszcza, gdy jest duża konkurencja nie lada wyzwaniem jest przebicie się w wynikach wyszukiwarek internetowych na najwyższe pozycje. Trzeba postawić na firmę która zna i rozumie branże pozycjonowanego serwisu internetowego. Jeśli zależy Ci na promocji w internecie to zrezygnuje z tych największych agencji seo.
Masert

Re: Pozycjonowanie z Funkymedia opinie

Post autor: Masert »

Agencje marketingową, którą polecam to Ateneo https://ateneo.pl/ zajmują się pozycjonowaniem, robią kampanie adsowe, programują. Działają kompleksowo, sprawnie i są wiarygodni. Współpracują z wieloma firmami rożnych branż. Wszystkie działania mają jawne dla klienta i przy naszej współpracy mi to najbardziej podoba.

Ateneo.pl
https://www.ateneo.pl/
e-mail: [email protected]
Lokalizacja Bielsko-Biała:
Ateneo.pl sp. z o.o.
43-316 Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 220 lok. 217
ODPOWIEDZ