Najlepsze konto dla studenta

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Najlepsze konto dla studenta

Post autor: kasiunia »

Czy takie konto istnieje ? - pewnie tak, tylko które to jest.Jak w gąszczu ofert bankowych wybrać to konto? Z pomocą przyszedł nam internet ,dzięki któremu łatwiej nam było wybrać to właściwe konto dla studentów .Dzięki tej stronie www , bez wychodzenia z domu mogliśmy bez problemu zapoznać się z ofertą wielu banków i wybrać konto, które spełnia nasze oczekiwania.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Raspa »

A wiecie może, czy Nest Bank ma jakieś konto dla studenta? korzystne? nie jestem zadowolona ze swojego...
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2019, 17:46

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: opiekunnestbank »

Raspa pisze: ↑19 gru 2019, 1:10 A wiecie może, czy Nest Bank ma jakieś konto dla studenta? korzystne? nie jestem zadowolona ze swojego...
Szanowna Pani, zachęcam Panią do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. To idealne konto także na "studencką" kieszeń. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:
- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),
- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),
- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),
- w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank pl
Awatar użytkownika
Roch
Posty: 27
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:18

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Roch »

Bardzo dobre promocje ma na swoim koncie Santander bank:
80 zł za polecenie konta komu chcesz,
do 150 zł za wpływ wynagrodzenia i aktywność na koncie,
do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki,
do 1,5% na dobry początek dla systematycznie oszczędzających

Jest to konto jakie chce santander - w linku mozecie sprawdzić sobie warunki tego konta, konto oczywiście mozna otworzyć sobie całkowicie przez internet.

Skoro jest opcja aby na koncie co nie co zyskać to moim zdaniem warto jest z niej skorzystac.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Zefir »

W dobie internetu i tego, ze cyfrowe waluty stały sie coraz bardziej popularne, warto poszukać jakiegoś konta osobistego takiego jak to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste by móc tymi walutami operować. Wy już myślieliscie o założeniu takiego konta ?
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: contik »

To wszystko zależy czego szukacie i jakie macie oszczędności albo zarobki po prostu jako student :) Warto myślę założyć sobie konto w banku w ing dokładniej, tam maja idealne propozycje dla studenta właśnie :)
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: lowest »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://ddp.pl/
ODPOWIEDZ