graj z zainteresowaniem

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
jfrederiksen427

graj z zainteresowaniem

Post autor: jfrederiksen427 »

chłopaki, jak myślicie. uwielbiam grać w strzelanki, Lubię mechanikę takich gier. ale znudził mi się ich wygląd. Jak mogę sobie z tym poradzić?po prostu wszędzie są te same mapy i Mam już dość tego wszystkiego. Broń też jest taka sama. zewnętrznie nic w grze się nie zmienia, a kiedy grasz przez kilka godzin w Zhen gra szybko się nudzi. miałeś coś takiego? spotkałeś się z takim problemem? czy możecie mi coś polecić w takim razie? gram w CS jeśli w ogóle. więc czekam na twoje rekomendacje. z góry dziękuję
AleksShamles

Re: graj z zainteresowaniem

Post autor: AleksShamles »

Kolego, Nie wiem co wam polecić. Dzisiaj w Internecie istnieje wiele interesujących opcji, wśród których można łatwo znaleźć coś dobrego. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak to się stało, że nie udało Ci się znaleźć niczego. Wydaje mi się, że spojrzałeś na dwie najbliższe strony w wyszukiwarce i po ich obejrzeniu doszedłeś do wniosku, że nic tam nie ma. Przyjacielu, na pewno coś znajdziesz. Po prostu zacznij dobrze szukać, a jeśli znajdziesz coś interesującego.
Sredajk

Re: graj z zainteresowaniem

Post autor: Sredajk »

Ludzie, szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak można nie znaleźć strony, na której sprzedają skórki na CS GO? Dzisiaj jest ogromna liczba opcji, gdzie można je znaleźć, nie rozumiem, na czym polega problem? Kiedy szukałem sobie skórek, jakoś udało mi się je znaleźć, bez żadnych problemów, dlaczego nie możesz ich znaleźć? Nawet nie wiem, co ci polecić w twojej sytuacji... Spróbuj wyszukać skórki na stronie https://dmarket.com/pl/ingame-items/item-list/tf2-skins . Udało mi się je tam znaleźć, kiedy ich Szukałem.
ODPOWIEDZ