Domeny z całego świata

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Domeny z całego świata

Post autor: Loliczko »

Szukam dobrej firmy która oferuje domeny narodowe - zależy mi na jakości, orientujecie się w temacie?
Awatar użytkownika
lusesita
Posty: 39
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:42

Re: Domeny z całego świata

Post autor: lusesita »

Nam się domena narodowa własnie najlepiej w biznesie sprawdzila i wykupiliśmy ją na https://az.pl/domeny/domeny-narodowe/ - na razie wszystko gra i buczy 🙂
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Domeny z całego świata

Post autor: inecka »

wedlug mnie jak zalezy komus na jakosci to nazwa.pl ja mam, korzystam, nigdy sie nie zawiodlam, poza tym programy partnerskie maja super
Awatar użytkownika
pantograf
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2019, 15:03

Re: Domeny z całego świata

Post autor: pantograf »

Jeśli chodzi o ccTLD to bardzo dobra jest Marcaria. Spory wybór domen aczkolwiek uwaga - czasem błędnie wyświetlają dostępność domen (na szczęście nie ma problemu ze zwrotem kasy za próbe rejestracji domeny). Poza tym ok. Hexonet też świetny i bez tego całego bullshitu który próbuje wcisnąć np takie Godaddy
Awatar użytkownika
Wazelina
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:40

Re: Domeny z całego świata

Post autor: Wazelina »

Długo szukałem czegoś zaufanego pod tym kątem. Cieszę się, że zaproponowałeś właśnie to.
Opracowanie budżetu państwowego jest to sztuka równomiernego rozkładania rozczarowań.
Awatar użytkownika
Lili
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:32

Re: Domeny z całego świata

Post autor: Lili »

Generalnie jeżeli chodzi o domeny, wybór mamy dzisiaj całkiem spory. Niemniej jednak musimy pamiętać, że często są one przejmowane przez osoby trzecie. Sporo ciekawych artykułów, związanych zarówno z tym zagadaniem, jak i nieuczciwą konkurencją, czy też kradzieżą znaku towarowego, możemy znaleźć na blogu Kancelarii Prawnej RPMS i tak naprawdę każdy powinien zapoznać się z dostępnymi tak treściami, szczególnie jeżeli chce mieć możliwość odpowiedniego zabezpieczenia się przed niebezpieczeństwami o takim charakterze:).
ODPOWIEDZ