Depozycjonowanie negatywnych opinii - czy to jest skuteczne?

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Depozycjonowanie negatywnych opinii - czy to jest skuteczne?

Post autor: znina »

Ostatnio zauważyłam, że konkurencja dodaje na różnych forach i portalach negatywne opinie o mojej firmie. Niestety, te strony wyświetlają się na pierwszych pozycjach w Google, jak ktoś wpisze nazwę mojej firmy i boje się, że to może przełożyć się na sprzedaż. Znalazłam taką ofertę https://rankit.pl/depozycjonowanie-negatywnych-opinii/. Jak myślicie czy takie działania są skuteczne i faktycznie takie firmy potrafią zepchnąć negatywne opinie na dalsze strony? Proszę o pomoc :roll:
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Depozycjonowanie negatywnych opinii - czy to jest skuteczne?

Post autor: dualna »

Ja korzystałam z takiej usługi raz dla mojej firmy. Też miałam problem z niekorzystnym wizerunkiem w Google i w moim przypadku udało się pomóc. Firma, która wykonywała te działania przygotowała 10 stron z opisem mojej oferty i zaczęła je pozycjonować. Efekt był taki, że obecnie link do negatywnej opinii jest na drugiej stronie w Google. Także, faktycznie takie działania przynoszą rezultaty.
Awatar użytkownika
Wazelina
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:40

Re: Depozycjonowanie negatywnych opinii - czy to jest skuteczne?

Post autor: Wazelina »

Takich usług jest bardzo wiele w internecie. Zdecydowanie można wybierać najtańsze propozycje.
Opracowanie budżetu państwowego jest to sztuka równomiernego rozkładania rozczarowań.
ODPOWIEDZ