Studnia

Ulubieni wykonawcy, serwisy streamingowe, nowości muzyczne, hity z poprzednich dekad. Wątek dka każdego fana muzyki.
sótto

Studnia

Post autor: sótto »

W zasadzie wszystko, czego potrzebuje do studni już mam, w sklepie Watermark pompę kupiliśmy, a dodatkowo same pojemniki mamy od znajomego, który ma odpowiednią firmę. Wszystko leży i czeka na zamontowanie. Pytanie tylko, gdzie załatwić odwiert i ile to może kosztować? Macie może jakieś wsparcie dla mnie?
Awatar użytkownika
lovemole
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:52
Kontakt:

Re: Studnia

Post autor: lovemole »

Szybko uda się dzisiaj znajdować w sieci produkty, jakich tylko potrzebujemy i na przykład plecak vintage łańcut bardzo mi się spodobał. Właśnie na tego typu produkty opłaca się spojrzeć, bo są doskonałe na co dzień, ale też na wyjątkowe wyjścia. Co najczęściej kupujecie w sieci?
blankafashion.pl
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Studnia

Post autor: Kitku »

Jeżeli chodzi o pompy głębinowe i różnorakie produkty z tym związane, to moim zdaniem warto udać się pod wskazany przeze mnie link https://www.dambat.pl/4-pompy-glebinowe-4sp.html . Znajdziecie tam jakościową ofertę związaną z pompami głębinowymi i nie tylko. Przyznam szczerze, że mają bardzo dobrą cenę w stosunku do jakości, która jest wysoka.
ODPOWIEDZ