apteka dla seniora

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
tęreska

apteka dla seniora

Post autor: tęreska »

Dziewczyny slyszałyście o promocji w DOZie?? Od jakiegoś czasu można kupić leki w godzinach 8:00-12:00 o 20% taniej, promocja jest dla osób po 60 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
kórtka

Re: apteka dla seniora

Post autor: kórtka »

Mój dziadek wybrał Aptekę Codzienną, znajdującą się w Kielcach pod adresem Al. Ks. J. Popiełuszki 40 . Tak się składa, iż w swojej ofercie posiadają szeroki wybór znanych i cenionych marek. Ze względu na wiek dziadka, poszukiwał on leków w możliwie najwyższej jakości, na których nie zostawiłby majątku - dałoby się zrobić. Do tego w swojej ofercie posiadają suplementy diety, czy kosmetyki lecznicze, równie przydatne. Posiadają kilka oddziałów, w samych Kielcach jest 7 Aptek!
kama

Re: apteka dla seniora

Post autor: kama »

doz jest w ogóle dosyć przystępny cenowo, ja tam często kupuję i ceny się utrzymują na podobnym poziomie, dobrze wiedzieć gdzie można kupić taniej,każda oszczędność się przyda
Kesta

Re: apteka dla seniora

Post autor: Kesta »

No dokładnie, to samo zauważyłam, w doz póki co najtaniej i oby jak najdłużej tak było, bo ceny poszły mocno w górę w innych aptekach, wystarczy porównać.

projektor 3d wifi
grażka

Re: apteka dla seniora

Post autor: grażka »

Tak, w DOZie faktycznie mają dobre ceny, nawet jeśli mówimy o lekach na receptach. Kupuję u nich już od dawna i mam zaufanie, ceny cały czas w porządku, zawsze wszystko dostępne.
zuzka

Re: apteka dla seniora

Post autor: zuzka »

Tak, ja też to zauważyłam, że właśnie w DOZ ceny leków w tym momencie są najbardziej korzystne, kupuję u nich regularnie i nie zuważyłam aby ceny poszły do góry jak w innych miejscach.
oliwka89

Re: apteka dla seniora

Post autor: oliwka89 »

Macie rację w DOZie ceny są bardzo w porządku, kupuję u nich od dawna moje leki na receptę i suplementy i właśnie w DOZie wychodzą najlepiej cenowo wiec nawet nie zaglądam do innych miejsc.
ODPOWIEDZ