Wózek dla lalek

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
alfreda
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:52

Wózek dla lalek

Post autor: alfreda »

Cześć! Czy ktoś z was zamawiał coś ze strony www.super-toys.pl? Mojej córce marzy się wózek dla lalek i znalazłam tam idealny, piękny, różowy model, ale chciałabym zebrać jakieś opinie o tym sklepie zanim dokonam zamówienia.
Awatar użytkownika
Apolonia_78
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 18:44

Re: Wózek dla lalek

Post autor: Apolonia_78 »

Zamawiałam tam już kilka razy i bardzo polecam. Świetna jakość obsługi, duży wybór i dobre ceny.
Awatar użytkownika
Margaret1959
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 13:11

Re: Wózek dla lalek

Post autor: Margaret1959 »

nie, nie zamawiałam, ale zwróć proszę uwagę, na wózek. Sama na to patrzyłam, kiedy kupowałam wózki dla moich córek. Mianowicie, sprawdź, czy koła są skrętne. Znajomi mają wózek, gdzie kółka się nie ruszają, nie są skrętne i dzieciom trudno jest nim jeździć. Aby nakręcić trzeba wózek podnieść, a dla 3 letniej dziewczynki, nie jest to lekka sprawa.

Gośka,
usługi księgowe Poznań
Awatar użytkownika
Dyffi43q
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:24

Re: Wózek dla lalek

Post autor: Dyffi43q »

muszę się tam rozejrzeć.
-
litery reklamowe warszawa
Anyshape
Ulica: Rolnicza 338A
05-092 Dziekanów Polski k/Warszawy
NIP: 5272040855
REGON: 016085308
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 696777222
Kuszęka

Re: Wózek dla lalek

Post autor: Kuszęka »

O fajne :) to chyba standardowa zabawka dla każdej dziewczynki. My ostatnio zainwestowaliśmy w wózek ogrodowy drewniany i też dzieci mają niesamowicie dużo radości z zabawy! Bardzo mnie to cieszy jak ich widzę
oluśka

Re: Wózek dla lalek

Post autor: oluśka »

Moja córka ma wózek dla lalki,a marzy o lalce Barbie. Znalazłam taką ofertę tu https://www.bee.pl/622-zabawki-lalki-i- ... lki-barbie Tu są różne lalki. Mi się spodobała lalka na wózku, którego koła się kręcą. Wózek też ma hamulec by go zatrzymać. To moze być wstęp do poważnych rozmów z dzieckiem o ludziach niepełnosprwnych.
ODPOWIEDZ