Sztuki walki, a wychowanie dziecka?

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Kivlov
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:43

Sztuki walki, a wychowanie dziecka?

Post autor: Kivlov »

Sztuki walki, a wychowanie dziecka? Jak wy na to patrzycie? Jak dla mnie, to warto dziecko uczyć ju -jitsu. Dzięki temu dziecko uczy się dyscypliny oraz samoobrony. Z drugiej strony, ju jitsu nie jest tak wyniszczające, jak np. boks.
_____________________
Pisanie prac licencjackich we Wrocławiu

poziome ramię szlabanu kolejowego
Awatar użytkownika
Motaro
Posty: 42
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:44

Re: Sztuki walki, a wychowanie dziecka?

Post autor: Motaro »

Ze sztuk walki to najlepiej dziecko zapisać na jakieś brazylijskie ju jitsu lub submission. To gwarantuje, żę dziecko nauczy się dyscypliny, rozwinie fizycznie i nie uszkodzi sobie mózgu. Sambo i Luta Livre też są bardzo fajne.
________________________
Cena pracy magisterskiej z prawa
Awatar użytkownika
Ares
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:05

Re: Sztuki walki, a wychowanie dziecka?

Post autor: Ares »

Ja tam zapisałem dziecko na Submission Wrestling. Sporty chwytane są efektywne w walce i nie są tak groźne dla głowy. Ogólnie im więcej ciosów na głowę, tym dany sport jest bardziej niebezpieczny. Luta Livre i Brazilian Ju Jujitsu to bardzo atrakcyjne systemy.
_____________________
Katowice - pisanie prac licencjackich
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Sztuki walki, a wychowanie dziecka?

Post autor: dualna »

Ja uprawiam dyscyplinę bardzo mało kobiecą, bo jest nią boks. To akurat mi się spodobało a potem już nie wyobrażałam sobie niczego innego. Jeśli moje dziecko uzna, że też chce to j]a nie widzę problemu. Wiadomo, że dzieciaki zwłaszcza początkowo trenują trochę inaczej. Mam swój ulubiony sklep bokserski , gdzie kupuję potrzebne mi rzeczy. Jak syn się zdecyduje to tylko sprawdzę, czy dla dzieci też mają coś w ofercie.
ODPOWIEDZ