Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
elora62
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 0:47

Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: elora62 »

Witajcie. Jakie znacie dobrze zaopatrzone sklepy z wyposażeniem dla dzieci? Mnie wydaje się, że oferta mulan.pl jest całkiem w porządku. Mimo wszystko nigdy nie robiłam tam zakupów, więc chętnie poznam opinie, o ile jakieś macie.
Awatar użytkownika
atena-79
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 6:54

Re: Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: atena-79 »

Właśnie w sklepie Mulan kupiłam idealnie dopasowany fotelik samochodowy dla mojej córki. Lepszej jakości fotelika z pewnością nie dostałabym nigdzie indziej i jestem tego pewna. Dla mnie to najlepszy sklep z tego typu asortymentem :)
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: finka »

A ja nie kupowałam fotelika bo dostała go pd siostry, a wózek kupiłam bezpośrednio od producenta x-lander, bo uznałam że tak jest najwygodniej, tym bardziej że te wózki można zamawiać za darmo na próbę do domu. Nie ma to jak na spokojnie wypróbować i dokładnie mu się przyjrzeć
Klauduś

Re: Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: Klauduś »

Ostatnio kupiłam fotelik romer kidvix i jestem bardzo zadowolona z tego modelu. To co mnie przekonało to fakt, że model przeszedł wszelkie testy bezpieczeństa - to dla mnie priorytet bo chcę mieć pewność, że moje dziecko jest bezpieczne. Dodatkowo jest bardzo komfortowy w użytkowaniu.
Bożena

Re: Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: Bożena »

Organizujecie baby shower? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie na stronę https://sakramento.pl/pl/c/STOLKI-DZIECIECE/295 tutaj macie mnóstwo ciekawych ofert na dekoracje i ozdoby. Można też zakupić tutaj prezent czy dla młodej mamy czy dla dziecka. Sprawdźcie bo o świetny sklep który ma genialne oferty.
Ewbukł784

Re: Sklep z wyposażeniem dla dzieci

Post autor: Ewbukł784 »

Ja kupiłam ręcznik z kapturem dla niemowlaka tutaj https://poofi-shop.com/pl/14-reczniki. Bardzo dobrze się sprawdza przy każdej kąpieli, bo można go najpierw założyć jak fartuszek, by potem wygodnie wyjąć maluszka i od razu otulić. Kapturek dodatkowo zabezpiecza przed utratą ciepła i wygląda uroczo. A najważniejsze, że materiały z jakich szyją ręczniki mają certyfikat zgodności i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt.
ODPOWIEDZ