Rowerek trójkołowy dla dziecka

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Antonin_88
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:03

Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: Antonin_88 »

Witam. Chciałbym zamówić dziecku rowerek trójkołowy. Macie jakieś modele, które możecie polecić? Sklepy, w których najlepiej go kupić? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

żarówki led z dużym gwintem
Awatar użytkownika
deresa1998
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:55

Re: Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: deresa1998 »

Cześć! Ja mogę ci polecić sklep www.super-toys.pl, mają ich tam mnóstwo, jest w czym wybierać. Fajne ceny, a można też trafić na promocję. Na pewno coś znajdziesz ;)
Awatar użytkownika
Franksa78
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:52

Re: Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: Franksa78 »

a ile dziecko ma lat? Moje córki dostały biegówki na 2 urodziny i jeździły na nich przez rok. Bardzo lubiły te rowerki. Szybko je opanowały. A potem na 3 urodziny dostały zwykłe, większe już, rowerki. Takie na 4 kółkach. Może 3 miesiące, a może nawet nie - na nich pojeździły i przesiadły się już na 2 kółka! Praktycznie same. "Nauka" jazdy trwała raptem 5 minut. I to jeszcze bez kija. Myślę, że to dlatego, ze jeździły na biegówce, gdzie nauczyły się łapać równowagę. Dlatego, jeśli dziecko jest starsze to zamiast rowerka na 3 kółkach polecam kupić biegówkę.

Ewelina,
wobblery
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: Elisa »

Szukacie zabawek dla dzieci? Opcji jest tu całkiem sporo, sklepy internetowe będą pomocne w wyborze z pewnością. Jak dla mnie to sklep https://haribi.pl zaproponował ciekawe propozycje jeżeli chodzi o pojazdy zabawkowe z firmy Bruder, także i zabawki drewniane.
Awatar użytkownika
debora
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2019, 8:25
Lokalizacja: Sanok

Re: Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: debora »

Również polecam rowerki biegowe, dziecko potem raz dwa uczy się jeździć na dwóch kółkach.
Awatar użytkownika
ringring
Posty: 67
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:38

Re: Rowerek trójkołowy dla dziecka

Post autor: ringring »

No dokładnie. :) Rowerki biegowe to super sprawa, i można sobie na nich jeździć nawet w domu. :) W sklepie https://mummi.pl/ mają spory wybór takich rowerków. :)
ODPOWIEDZ